Jedeme v tom spolu

Jedeme v tom spolu https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209298/bmid_jedeme-v-tom-spolu-209298.jpg 4 4 1

Umíš v tom chodit i po svatbě? Autorka vede čtenářky předchozího dílu k prvním krůčkům v manželství. Nabízí odpovědi na praktické otázky i na takové, které zůstávají mnohdy nevyřčeny. Její zkušenost je obohacena svědectvím noha dalších novomanželek i novomanželů.

Atisa
12.10.2015 3 z 5

Určitě je super, že vznikají takovéto knihy, které mohou pomoci mladým lidem připravit se na vstup do manželství. Na druhou stranu mám k této knize pár výtek. Jednotlivým kapitolám chybí nějaká linie, kam kapitola směřuje, co chce říci. Stává se, že kapitola někde začne, ale skončí úplně u něčeho jiného. Člověk pak vlastně ani neví, co si z ní má odnést. Také jsme se s přítelem shodli, že by se na konci každé kapitoly hodily pomocné otázky k diskuzi. Na druhou stranu se mi ale líbilo, že teoretické odstavce střídají zkušenosti a názory určitých konkrétních novomanželů. Myslím si, že podobných knih zatím moc v češtině dostupných není, takže i přes nedostatky stojí za přečtení, nejlépe s partnerem.

Kniha Jedeme v tom spolu je v