Je to tak snadné – recepty na každý den

Je to tak snadné – recepty na každý den https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393022/bmid_je-to-tak-snadne-recepty-na-kazdy-d-w4c-393022.jpg 4 9 5

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny! "Když jsem se rozhodla, že napíšu tuhle knihu, začala jsem pátrat u svých přátel a kolegů a ptát se jich, jaký druh kuchařky jim na trhu schází, jakou by si oni sami představovali. Všichni měli podobné přání: chtěli sbírku receptů, podle nichž zvládnou uvařit opravdu snadno, bez náročných příprav, odreagují se po náročném pracovním dni v kuchyni a připraví skvělé, ale rychlé jídlo. Kvalitní a chutné jídlo nemusí být složité na přípravu, není nutné jeho přípravou strávit celé dny. Tuto knížku považuji za jakousi cestovní mapu: svépomocnou kuchařskou knihu pro chronicky zaneprázdněné kuchaře a kuchařky. Přeju vám, abyste s její pomocí strávili čas v kuchyni podle svých představ!" Gwyneth Paltrow, z předmluvy... celý text

Kuchařky

Vydáno: , Grada

madem
13.04.2021 3 z 5

Pozitiva této knihy: nádherné fotografie, recepty většinou do 30 minut, docela dost zajímavých nápadů, návody nejsou dlouhé a složité, každý recept obsahuje jen pár položek.
Negativa: na začátku knihy je soupis 210 ingrediencí. Doma mám běžně 120, ostatní nevím, kde sehnat, nebo dokonce co to je. Pak ale v jednotlivých receptech jsou další potřebné věci, které nejsou na začátku knihy. Nevíte kde sehnat: košer sůl, tokijský tuřín, olihně?
Shrnutí: v mých silách bylo sehnat potřebné ingredience na 15 receptů, které mě zaujaly. Šlo většinou o nápoje a snídaně. Za mě vede smažený vaječný sendvič a ještě plánuji vyzkoušet instantní kari polévku do skleničky s sebou.

Eorin
04.11.2019 3 z 5

Příjemné počtení, krásné fotky, opravdu nádherně graficky zpracovaná kniha, ovšem.. Jak už zmínili mnozí přede mnou, nic moc nového tam nenajdete, navíc ze surovin, které se (snad kromě Prahy) u nás velmi těžko shánějí.. Ale jinak je to takové milé počtení..

J.books
07.07.2019 3 z 5

Zajímavá kniha, recepty jsou jednoduché, ale takové ohrané. Nic co by zaujalo zkušeného kuchaře. Spíše je to takové fajn počtení ala food časopis, doplněné o hezké fotky.

Simstr
28.05.2019 4 z 5

Kuchařku jsem si půjčila v knihovně. Překvapila mě krásnými fotkami a jednoduchými recepty ve většině případě z dostupných ingrediencí. Určitě nějaké recepty vyzkouším.

Chloe12
23.03.2019 5 z 5

Moc jsem si tuto kuchařku užila je bohatá na krásné fotky, najdou se v ní veganské, vegetariánské, bezlepkové i masité recepty, které jsou snadné a rychlé.

kuchařky herečky kuchařské recepty

Autorovy knížky

Gwyneth Paltrow
americká, 1972
2018  76%Je to tak snadné – recepty na každý den

Kniha Je to tak snadné – recepty na každý den je v