Je Miška myška?

Je Miška myška? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332555/bmid_je-miska-myska-Ao2-332555.jpg 3 11 2

Knižní předloha oblíbené divadelní hry Myška z bříška „Mami, a jaký to bylo před narozením? Co se děje v bříšku?“ Pamatujete si ještě na tyto otázky? Koho by odpověď nezajímala. Vklouzněte do příběhu, který se dnes a denně odehrává a kdysi se stal také každému z nás. Zjistěte, jak jsme se cítili, než jsme se narodili, čím jsme se zabývali, co bylo legrační a co důležité, jaké potíže jsme možná museli řešit.... celý text

MiLiška
23.10.2020 4 z 5

První část, kdy si maminka a posléze i tatínek povídali s Myškou v bříšku, mě moc nebavila. Druhá část, kdy se vyprávění ujala malá Miška, se mi naopak líbila moc. Celá kniha je napsaná "hezkou češtinou", takže ji ocení víc dospělí. Ilustrace jsou skvělé.

broskev28
20.08.2017 4 z 5

Zajímavá dětská knížka, jen nevím, nerozšíří-li řadu těch, které se líbí dospělým, ale k dětem si nacházejí cestu jen obtížně (Život a cesta hrocha Obludvíka, Analfabeta Negramotná). Mně se nejvíce líbily první a potom závěrečné stránky - malé dámy, malí pánové. Tatínek je velmi svérázný jedinec; kapitoly Táta nás nechce nebo Táta nechce poslouchat byly takové "ze života". Ale maminka nijak nezaostává, takže Miška - jejich dítko - jen pokračuje v jejich stopách.
Naprosto rovnocennou součást knížky tvoří ilustrace Lubora Ondráše. To je důvod, proč nechápu existenci dětských e-knih . . .

pro děti pro děti od 11 let

Taťjana Lehenová