Jděte po schodech: 7 kroků ke skutečnému úspěchu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jezdíte raději po eskalátorech, nebo chodíte po schodech? Volíte nejpřímější možnou cestu ke svému cíli, nebo postupujete rozvážně, krok za krokem? Nepříjemné záležitosti, které není nutné řešit hned, ještě na chvíli odložíte, nebo se jim postavíte a vypořádáte se s nimi okamžitě? Dnešní svět nabírá na rychlosti a ze všech stran se nás snaží přimět využívat jeho zkratek, únikových cest a "snadných" řešení. Učí nás věřit, že úspěchu a bohatství dosáhneme přes noc a přebytečných kil se zbavíme díky pěti minutám denně. Ale vážně tomu věříte? Skutečná cesta k úspěchu v kariéře, financích, budoucnosti i v osobním životě, vede právě přes ty překážky, které zrovna vůbec nemáme chuť překonávat. Co s tím? Řešení vám autor předkládá v této knize - vystoupá s vámi po schodišti až nahoru, jeden stupeň po druhém, a začne u základního pilíře tohoto "schodiště", u sebekázně. Naučí vás na nepříjemnosti a překážky nahlížet z jiných úhlů, což vám usnadní jejich zdolávání. Ukáže vám cestu k novému způsobu myšlení a vnímání světa, vašeho okolí a především sebe sama. Váš život se nezmění sám od sebe jen díky tomu, že si přečtete tuto knihu. Ale pokud se zařídíte podle postupů a rad Roryho Vadena, docela jistě ve vašem životě dojde k velkým zvratům a budete moci znova oživit dávno zapomenuté sny a cíle....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150841/big_jdete-po-schodech-7-kroku-ke-skutec-ltA-150841.jpg 4.212
Žánr:
Literatura naučná

Vydáno: , Grada
Originální název:

Take the Stairs: 7 Steps to Achieving True Success, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Jděte po schodech: 7 kroků ke skutečnému úspěchu

5avla
11.07.2020

Moje první kniha, kterou jsem četla o osobním rozvoji. Byla pro mě přelomová a změnila mi život. Doporučuji

mariva
03.06.2015

Knížku jsem zvládla za jeden den. Opět se podobá jiným motivačním knihám, ale na rozdíl od většiny netvrdí, že stačí jen si správně přát a všechno dostaneme. Ukazuje, že je potřeba na svém cíli hlavně pracovat a dává rady, jak se pustit do práce. Takže to snad nebyla až tak zbytečná ztráta času.


pkweb.eu
07.02.2015

Kromě ceny (cca 1/3 oproti ostatním srovnatelným) kniha nikterak nevybočuje s klasických motivačních knih. A to i přes to, že kniha nezaujme názvem (ač je v souladu s obsahem) ani obalem - alespoň mě na první pohled nic z toho neupoutalo.
S tím, že cesta za úspěchem je dlážděna dřinou a podmíněna silnou vůlí nelze než souhlasit.

ivorey
23.07.2014

Jedna z mnoha knih osobního rozvoje, avšak oproti jiným, typu "Tajemství", učí sebekázni a vede k aktivitě. Hlavní dějovou nití (lze-li mluvit o nějakém ději) je myšlenka, že bez práce nejsou koláče, avšak tuto práci lze vykonávat efektivněji, o čemž autor referuje podrobněji. Publikace se zaměřuje spíše na svět byznysu, ale mnohé praktické rady lze uplatnit i kdekoli jinde. Čte se poměrně lehce, avšak pokud jste již přečetli nějakou tu knihu osobního rozvoje, velmi brzy si uvědomíte, že autor nepřichází s ničím novým, na drunou stranu, proč si to neosvěžit.