Sirotčinec

Sirotčinec https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/2990/mid_sirotcinec-g4i-2990.jpg 4 70 6

Jason Wander série

1. kniha série Jason Wander. Pochoutka pro milovníky military sci-fi. Pokud se vám líbila Hvězdná pěchota, pak nebudete Sirotčincem zklamaní. Záhadní mimozemští agresoři si vybudovali základnu na Ganymedu, odkud na Zemi útočí Projektily a nemilosrdně vyhlazují veškerý život. Zánik celé lidské civilizace může odvrátit expedice sirotků – vojáků, kteří přišli o své rodiny při útocích Projektilů. Ani v nejmenším však netuší, co je na Ganymedu čeká…... celý text

Literatura světová Válečné Sci-fi
Vydáno: , Fantom Print

Orphanage , 2005

PastorMal13
27.05.2023 4 z 5

Velmi podařené military scifi. Upřímně však musím říci, že děj na Měsíci byl zajímavější, než bitva o Ganymed.

Lethania
11.01.2023 4 z 5

Po dlouhé době opravdu povedená military sci-fi záležitost, kterou jsem zhltla za jediný den. Z tohoto žánru znám zatím jen Weberovu Honor Harringtonovou, která je pro mě naprostá topovka, takže jsem se nemohla ubránit srovnání, ale ani tento Sirotek za ní moc nezaostává. Příběh není nijak těžký pochopit, nepřítel je typické zlo pro celé lidstvo a bitvy jsou barvitě napsané. Stručně řečeno: skvělé oddychové počteníčko.

mozkit
14.07.2021 4 z 5

Pohodová military akce :)

Unavený_Otec
29.01.2020 4 z 5

Já prostě military sci-fi žeru a tohle je to co se mi líbí. Typický příběh a průběh děje nepřekvapí ale nevadí. Dobře zpracované.

Ládja
20.07.2014 3 z 5

Přečteno za odpoledne. Také za to ty čtyři hvězdy, přemýšlel jsem nad třemi, ale vlastně to bylo to, co jsem čekal, takže žádné velké zklamání. Naskočil jsem s první stránkou a vyskočil až večer, vtáhne do děje, ale stále, jako kdyby něco chybělo. Přijde mi, že třeba takový Fabian a jeho Capre diem či Bartoš a Žoldnéři jsou mnohem lepší, propracovanější a k tomu ještě český humor...takže nakonec přece jen tři hvězdy. Ale pokračuji ve čtení série dál.

Numix
14.03.2013

Novej Henlain, akční, vtáhne do sebe ihned a nepustí

válečné sci-fi

Robert Buettner