Sirotčinec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

1. kniha série Jason Wander. Pochoutka pro milovníky military sci-fi. Pokud se vám líbila Hvězdná pěchota, pak nebudete Sirotčincem zklamaní. Záhadní mimozemští agresoři si vybudovali základnu na Ganymedu, odkud na Zemi útočí Projektily a nemilosrdně vyhlazují veškerý život. Zánik celé lidské civilizace může odvrátit expedice sirotků – vojáků, kteří přišli o své rodiny při útocích Projektilů. Ani v nejmenším však netuší, co je na Ganymedu čeká…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/2990/sirotcinec-2990.jpg 4.257
Série

Jason Wander 1.

Žánr
Romány, Válečné, Sci-fi
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Orphanage, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Sirotčinec

Přidat komentář
jakub0855
29.01.2020

Já prostě military sci-fi žeru a tohle je to co se mi líbí. Typický příběh a průběh děje nepřekvapí ale nevadí. Dobře zpracované.

Ládja
20.07.2014

Přečteno za odpoledne. Také za to ty čtyři hvězdy, přemýšlel jsem nad třemi, ale vlastně to bylo to, co jsem čekal, takže žádné velké zklamání. Naskočil jsem s první stránkou a vyskočil až večer, vtáhne do děje, ale stále, jako kdyby něco chybělo. Přijde mi, že třeba takový Fabian a jeho Capre diem či Bartoš a Žoldnéři jsou mnohem lepší, propracovanější a k tomu ještě český humor...takže nakonec přece jen tři hvězdy. Ale pokračuji ve čtení série dál.


Numix
14.03.2013

Novej Henlain, akční, vtáhne do sebe ihned a nepustí