Bourneova zrada

Bourneova zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26464/bourneova-zrada-26464.jpg 4 58 6

Jason Bourne série

Kniha je společným dílem autorů Ludlum, Lustbader. Dva měsíce po smrti své druhé ženy se Jason Bourne dozví, že jeho jediný přítel v řadách CIA, Martin Lindros, se ztratil v Africe. Na Lindrosovu žádost odjede do Oděsy, kde má údajně sídlit finanční centrum jisté teroristické organizace. V Oděse na něj ale znenadání začnou dotírat podivné vzpomínky. A jak se zdá, teroristé se infiltrovali do samotné CIA, protože o Bourneovu likvidaci mají nebývalý zájem i federální agenti...... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Domino

The Bourne Betrayal , 2007

Luigi1
17.01.2023 4 z 5

Byl jsem zaujat pěkným čtením

Terisek99
08.03.2019 4 z 5

Krásná kniha. Tyto knihy moc nemusím, ale tahle kniha mě zaujala.

jan6775
24.02.2019 1 z 5

V této knize je hlavní hrdina Bondem,supermanem a všechno je zde dost přehnané. Knihu jsem dočetl ale další díl si nepůjčím.

pydla
31.12.2014

Souhlasím, že první tři díly, psané R.Ludlumem jsou skvělé. Agent, po kterém jde kde kdo a on ani neví proč je skvělý námět. Postupné vzpomínky a hovory sám se sebou jsou sice občas únavné, ale pro pochopení Bourna nezbytné. Ve třetím dílu je Bournovi 50 let, tak už čtvrtý díl psaný Lustbaderem, trochu postrádá začátek. Je to vzpomínka? Pátý díl a každý další je tedy návrat do minulosti? Nebo zkrátka více než padesátiletý dává na frak mladíčkům? Pokud se nad tímto nepozastavíte, tak čtení je výborné, špionážně propracované. Skvělé čtení.

Ladys
01.07.2014 4 z 5

Proti čtvrtému dílu "Bourneův odkaz" mnohem lepší práce. Kdo přistoupí na autorovu hru a přijme klasický styl špionážních románů (hodný, zlý a ošklivý), ten si to užije.

Patapuf
02.11.2013 4 z 5

Super čtení..... akorát Bourneovy už moc přátel nezbylo... sem zvědavej co bude v další knize..

špionážní zápletka

Autoři knihy