3x Jason Bourne

3x Jason Bourne https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98937/3x-jason-bourne-98937.jpg 4 12 3

Jason Bourne série

Ten muž má paměť úplně prázdnou. Ví jen to, že se probral z bezvědomí v ordinaci lékaře na francouzském pobřeží, že má tělo proděravělé kulkami a tvář změněnou po plastické operaci. Jedinou mlhavou stopou vedoucí k jeho identitě jsou číslice na filmovém negativu, které patří k tučnému bankovnímu kontu v Curychu. Majitelem konta je nejhledanější světový zabiják. Jmenuje se Jason Bourne. Lahůdka pro všechny milovníky špionážních románů! Vrcholné dílo zakladatele tohoto žánru, trilogie o Jasonu Bourneovi, je poprvé dostupné v dárkové edici. Nepostradatelná součást knihovny pro všechny, kteří se už nemůžou dočkat volného pokračování této kultovní záležitosti. Krabice obsahuje romány: Agent bez minulosti (The Bourne Identity) Bourneův mýtus (The Bourne Supremacy) Bourneovo ultimátum (The Bourne Ultimatum) (www.pitaval.cz)... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Bourne Identity / The Bourne Supremacy / The Bourne Ultimatum , 2006

Luigi1
15.01.2023 4 z 5

Je pravda že mě mrzí že jsem nejdříve viděl filmy a pak jsem teprve četl knihy

danny_21
13.10.2020 3 z 5

S velkým očekáváním jsem šel na předlohu mého ( zatím) nejblíbenějšího filmového agenta Jasona Bournea, kterého tak perfektně dokázal přenést na plátno režisérové Liman a především Greengrass. Bohužel knihy trpí tím, že jsou staršího data a tenkrát se holt na špionáž koukalo jinýma očima a dneska naopak ve světě Bondů, Huntů a Bourneů jen nevěřícně koukáme, co všechno je technicky možné - pokud jste jako první viděli zfilmovanou verzi, je možná lepší se knihám vyhnout, pokud nechcete být zklamaní. Základní kostra příběhu amnézie, lokací i Treadstonu vcelku podobná v prvním dílu, další pokračování nemají s filmy nic společného - prostě a jednoduše mi vadilo přílišná vata, úsměvné romantické linka a málo drajvu na špionážní román ... - víc než střed jako celek dát nemůžu ani nechci - 50 %

terezaki
15.01.2019 5 z 5

Jsem trochu lenošná a nechce se mi psát hodnocení 3x. Agent s instinkty zabijáka se rozhodně vyplatí přečíst. I když jsou knihy tlusté, nenechte se odradit. Pokud jste viděli film a líbil se vám, pak rozhodně nad knihou neváhejte, protože knihy jsou jeste lepší než film. A za mě filmy byly skvělé.