Jaromír Jágr: Cesta za snem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nechte si vyprávět neuvěřitelný příběh kladenského rodáka o tom, jak pod stromeček dostal svoje první brusle, jak se učil bruslit na rybníku, jak se sžíval s Amerikou, co všechno pro něj znamená Wayne Gretzky a jak se propracoval mezi špičky hokejového světa. Jaromír Jágr získal dvakrát Stanley Cup a stal se historicky nejlepším Evropanem v NHL. Za jeho úspěchem stojí talent, ale i píle a nesmírná vůle uspět. Ať je pro vás jeho cesta za snem inspirací!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309767/big_jaromir-jagr-cesta-za-snem-OO1-309767.jpg 3.417
Žánr:
Biografie a memoáry, Sport

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Jaromir Jagr: Journey to the dream


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Jaromír Jágr: Cesta za snem

ondra1995
16.01.2018

Je mi trochu záhadou, jak knížka vznikala. Nicméně jsem se toho dozvěděl dost o dětství, prvním roce v NHL a o Naganu Jaromíra Jágra. Knížka však obsahuje několik menších nepřesností.

Jack.Bledsoe
08.12.2017

Velice rozporuplná záležitost. Pominu, že jde nejspíš skutečně o slepeninu z nejrůznějších jiných knih a článků, z nějakého důvodu mě to tady až tak neštve. Je to psané jednoduchým jazykem, vhodným pro menší čtenáře, to vnímám jako velké plus. Co je ale neodpustitelné jsou některé výrazné faktické chyby (je jich zhruba 5-10). Autor tak např. píše, že Jágr v nováčkovské sezóně nastřílel "neuvěřitelných 57 gólů", přičemž ve skutečnosti šlo o 57 nasbíraných bodů, což je ok, ale nic zas tak bombastického. Jinde tvrdí, že Jágr v Pittsburghu nastupoval v útoku s Lemieuxem a Kurrim... znalci budou vědět, že to je úplný nesmysl. A podobných bludů se tam najde více. Takže na to bacha.


ivzu77
11.06.2017

Jsem hokejová fanynka a Jaromíra Jágra Obdivuji pro jeho sportovní umění, houževnatost, píli a nasazení. Na #68 musí být nás národ pyšný. Kniha byla psaná jednoduchou formou, srozumitelnou dětem i dospělým. Pro mne to bylo jako číst sportovní reportáž. A dozvěděla jsem se toho plno.

lubosh
02.10.2016odpad!

Plagiát.