Jaro v zahradě

Všestranná kniha pro zahrádkáře s množstvím nápadů, fotografií, obrázků a náčrtků. Vydala Artia Praha 1982 (2. vydání), počet stran 256, formát A4.

Texty a ilustrace jsou převzaté z anglického časopisu Green Fingers.

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149027/jaro-v-zahrade-149027.JPG 4.110
Literatura naučná, Zahrada

Vydáno: , Artia

Green Fingers

Kniha Jaro v zahradě

micha-ella
18.04.2020

Knížky o zahradničení čtu ráda už od dětství. Mám několik doslova muzejních kousků a pořád se k nim vracím pro poučení. Moje zahrada mě baví stejně jako čtení.

Radka1911
03.03.2020

Vlastním všechny 4 díly a každý rok pročítám. V době prvního vydání to byla u nás možná nejdokonalejší kniha o zahradě, některé rostlinky u nás absolutně nebyly k sehnání, ale pro mne jsou všechny čtyři svazky do dneška aktuální. Knížky obsahují spoustu návrhů zahradních úprav, množství fotografií a samozřejmě návodů na pěstování zahradních i pokojových rostlin a zeleniny.

JancaMia
24.02.2019

Všechny čtyři díly mají co říct i v dnešní době .

Jaruš7
12.03.2018

Jako každoročně je prolistování této knihy naladěním se na jarní - pracovní strunu a začít znovu s nadějí a vyhlídkou, že se mi letos semínka ujmou a vyklíčí, tak, aby z úrody a krásy byla zase radost. ( Má bláhová iluze, že mi zakoření semínka z Granátového jablka dovezeného z Chorvatska mi nevyšla. Asi špatný čas. Hold jaro je období síly a růstu. Takže příště jinak, ne na podzim, ale na jaře. Granátovník je výzvou pro bonsaj, které neodolám. )