Jaro v zahradě

Jaro v zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143194/bmid_jaro-v-zahrade-t6Y-143194.jpg 4 13 5

Soubor praktických rad o založení a udržování okrasné i užitkové zahrady v jarním období je doplněn množstvím barev. obrázků. Nakladatelství Artia Praha, počet stran 256, formát A4.

jprst
30.12.2022 4 z 5

V době svého vydání u nás to byla mezi knihami se zahrádkářskou tématikou jedna ze špičkových, ne ani tak, co se týkalo rad a informací, ale především svým parádním výpravným a přehledným zpracováním. A nutno poznamenat, že stejně vydařené byly i další tři díly nazvané podle ročních období.

micha-ella
18.04.2020 4 z 5

Knížky o zahradničení čtu ráda už od dětství. Mám několik doslova muzejních kousků a pořád se k nim vracím pro poučení. Moje zahrada mě baví stejně jako čtení.

Radka1911
03.03.2020 5 z 5

Vlastním všechny 4 díly a každý rok pročítám. V době prvního vydání to byla u nás možná nejdokonalejší kniha o zahradě, některé rostlinky u nás absolutně nebyly k sehnání, ale pro mne jsou všechny čtyři svazky do dneška aktuální. Knížky obsahují spoustu návrhů zahradních úprav, množství fotografií a samozřejmě návodů na pěstování zahradních i pokojových rostlin a zeleniny.

JancaMia
24.02.2019 4 z 5

Všechny čtyři díly mají co říct i v dnešní době .

Jaruš7
12.03.2018 4 z 5

Jako každoročně je prolistování této knihy naladěním se na jarní - pracovní strunu a začít znovu s nadějí a vyhlídkou, že se mi letos semínka ujmou a vyklíčí, tak, aby z úrody a krásy byla zase radost. ( Má bláhová iluze, že mi zakoření semínka z Granátového jablka dovezeného z Chorvatska mi nevyšla. Asi špatný čas. Hold jaro je období síly a růstu. Takže příště jinak, ne na podzim, ale na jaře. Granátovník je výzvou pro bonsaj, které neodolám. )