Ukradená vražda ekniha

Rybář, který zdánlivě beze stopy zmizel, a tragické rozuzlení jednoho podivného přátelství. To jsou dva neobyčejné případy, které řeší plukovník Motl se svým týmem a které nesou přívlastek „ukradené“. Dramatické vyšetřování totiž odhalí zločin nejzávažnější – vraždu, viníci však spravedlivému trestu unikají... Další ze série románů inspirovaných skutečnými případy, s kterými se setkali brněnští kriminalisté....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424054/ukradena-vrazda3hhkBU-tni-.jpg 3.89

Jarda Motl 5.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno (ekniha), MOBA (Moravská bastei)

Kniha Ukradená vražda

akinomV
30.10.2020

Pro mě tentokrát trochu zklamání. Případy byly zajímavé, obzvlášť když vychází ze skutečných případů. Ale celkově to vyprávění nemělo dramatičnost. Vše to působilo jako vyprávění u kafe bez větších emocí. Navíc, když od samého začátku víte, jak to vlastně dopadne.

Dandulka
21.08.2020

Moje první detektivka od tohoto autora, jinak čtu jen ty historické, ale asi si sem tam přečtu i tenhle druh detektivek. Sice jen sem tam, ale za to s chutí!

ivoiro
19.07.2020

Pro mne opět balzam na duši. Průběh vyšetřování jak na dlani.

Macek58
26.12.2019

Klasický Češka. Detektivka má spád, dobře se prolínají dva případy. Přečtené jedním dechem.