JáOni

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dostává se vám do rukou kniha nové generace pro děti a dospělé. Na pultech našich knihkupectví je zatím k dostání jen malé procento knih bez násilí. Tato kniha nejen že pomáhá násilí odnaučit a vyloučit, dalo by se dokonce říci, že léčí. Příručka je psána jednoduchým jazykem srozumitelným pro děti. Zároveň je však vhodná i pro dospělé, kteří dosud neztratili optimistické naladění v životě a smysl pro krásu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290525/jaoni-uBr-290525.png 32
Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Synergie
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha JáOni

Přidat komentář
kamibe
13.11.2017

Poučení jsem tu našla dosti a dosti. Navíc jsou podávána příjemným způsobem. Od samého začátku lze v textu nalézt způsoby, kterými můžeme přijímat vše, co nás obklopuje, ať už se nám to zdá takové či makové. Příběhy nás učí přijímat i sebe a své pocity, Dotýkají se hlubších záležitostí uvnitř nás, probírají zásadní pocity, o kterých v běžném životě jen tak lehce nemluvíme.
Navíc mi velmi mluví z duše obrázky malované pastelkami, jasnými barvami a tahy a tvary takovými, že mě nutí sledovat jednotlivé linie, nořit se do obrazu a vlastně u nich meditovat.
Ve své knihovně jsem ji zařadila mezi duchovní literaturu. Chápu, že pro lidi, kteří si myslí, že po smrti není nic dalšího, nebude asi četba této knížky nijak inspirativní a nejspíš ji odloží hned po prvních stránkách, nejpozději u str. 45.
Pro mne je však malou svátostí. Nosím ji s sebou, když mám kurz o čtenářství s učitelkami a často se některá z nich o tuto knihu zajímá, což mne vždycky velmi potěší.

bibi.r
27.03.2016

Kniha rozhodně není psaná jednoduchým a srozumitelným jazykem. Popravdě příliš jsem nepochopila její smysl a nenašla v ní žádné poučení. Je to škoda, protože anotace působila nadějně.