Jantar a železo

Jantar a železo https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87842/bmid_jantar-a-zelezo-pb2-87842.jpg 4 17 2

Druhá kniha trilogie Temný učedník. Minina snaha uniknout z věže v Krvavém moři, kde ji vězní žárlivý bůh, ji přivádí k Síni rouhání a k nečekanému objevu. Pro většinu krynnských bohů je to však nevítaný objev. Hrdinové bojující s šířením děsivých Milovaných získávají nové spojence v paladinovi a čarodějce, upíří kult se však šíří rychleji, než mu dokáží bránit; musí najít kořen všeho zla a zastavit je přímo tam. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Amber and Iron , 2009

Andreanis
27.07.2015 4 z 5

Mina :) Tuto sérii jsem si oblíbila právě kvůli ní :) I přesto, že jsem si myslela, že jí již znám a nemůže mě ničím překvapit, opak se stal pravdou :) Vrátí se ke své původní straně nebo zůstane spoutána silami temnoty? :) Tato otázka mě žene mílovými kroky do knihovny pro poslední díl :)

Shock
23.06.2014 4 z 5

Pokračování je mnohem čtivější a navazuje přímo na předcházející díl. V tomto díle se konečně dozvíme, kdo nebo co je Mina. Opět nevím, kde vzali ten upíří kult. Možná se to vysvětlí v posledním díle. Milovaní mi nepřipadají jako upíři.