Jantar a popel

Jantar a popel https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77093/jantar-a-popel-77093.jpg 4 17 3

Nový román Margaret Weisové ze světa DragonLance, navazující na její skvělou trilogii Válka duší. V krvavé dohře Války duší Mina pohřbila svou Temnou královnu i vlastní budoucnost. Ale pak se ale zamilovala do Chemoše, okouzlujícího, pohledného boha smrti… Zatímco se Krynnem nezadržitelně šíří upíří kult, noví hrdinové – včetně mnicha, sloužícího zlé mořské bohyni, a šotka, který mluví s mrtvými – musí překazit Mininu smlouvu se zlem a zastavit temné učedníky.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Amber and Ashes , 2004

Zelený_Drak
21.04.2019 1 z 5

Dala jsem tomu 50 stran a je to klasický DragonLance, tak jak ho nemám ráda, takže jsem knihu odložila a sérii vyškrtla ze svého seznamu. Smrdí dračákem a je pro děti kolem 12 let, možná i pro mládež trochu starší, záleží, co má kdo načteno. Krynn je jako svět fajn, ale autorčin styl nemám ráda. Umím si představit, že kdybych byla v odpovídajícím věku, knihu bych přečetla.

AenSL
15.04.2018 5 z 5

Skvělý příběh ze známého světa Krynnu, který fanoušky rozhodně nezklame. Abych reagovala na předešlý komentář Shock, "upíry" jsou zde myšleni Chemošovi stoupenci. Za mě pět hvězd.

Shock
23.06.2014 3 z 5

První díl nové trilogie, představí vám nové hlavní hrdiny a uvede do světa po návratu bohů zpět na Krynn. Jen tam nejsou žádní upíři, jak se píše v popisu knihy.