Jantar a popel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový román Margaret Weisové ze světa DragonLance, navazující na její skvělou trilogii Válka duší. V krvavé dohře Války duší Mina pohřbila svou Temnou královnu i vlastní budoucnost. Ale pak se ale zamilovala do Chemoše, okouzlujícího, pohledného boha smrti… Zatímco se Krynnem nezadržitelně šíří upíří kult, noví hrdinové – včetně mnicha, sloužícího zlé mořské bohyni, a šotka, který mluví s mrtvými – musí překazit Mininu smlouvu se zlem a zastavit temné učedníky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77093/jantar-a-popel-77093.jpg 3.811
Série:

DragonLance - Temný učedník (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
Orig. název:

Amber and Ashes (2004)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jantar a popel

Přidat komentář
Zelený_Drak
21. dubna

Dala jsem tomu 50 stran a je to klasický DragonLance, tak jak ho nemám ráda, takže jsem knihu odložila a sérii vyškrtla ze svého seznamu. Smrdí dračákem a je pro děti kolem 12 let, možná i pro mládež trochu starší, záleží, co má kdo načteno. Krynn je jako svět fajn, ale autorčin styl nemám ráda. Umím si představit, že kdybych byla v odpovídajícím věku, knihu bych přečetla.

AenSL
15.04.2018

Skvělý příběh ze známého světa Krynnu, který fanoušky rozhodně nezklame. Abych reagovala na předešlý komentář Shock, "upíry" jsou zde myšleni Chemošovi stoupenci. Za mě pět hvězd.

Shock
23.06.2014

První díl nové trilogie, představí vám nové hlavní hrdiny a uvede do světa po návratu bohů zpět na Krynn. Jen tam nejsou žádní upíři, jak se píše v popisu knihy.


Autor a jeho další knihy

Margaret Weis
americká, 1948

všechny knihy autora

Kniha Jantar a popel je:

v Přečtených30x
v Knihotéce32x
v Chystám se číst11x
v Chci si koupit4x