Znám tajemství

Znám tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351879/bmid_znam-tajemstvi-z2m-351879.jpg 5 335 100

Dvě různé vraždy, dvě odlišná místa činu, dvě oběti bez jakéhokoli vztahu – zdá se, že oba případy spojuje jen fakt, že je vyšetřují bostonská policistka Jane Rizzoliová a patoložka Maura Islesová. Ale zdání klame a brzy se začnou odkrývat souvislosti. Podivná zranění obětí, neznámé příčiny smrti. Někdo je nechal trpět jako mučedníky. Z minulosti vyvstane šokující skandál týrání, na scéně se objeví tajemná mladá dívka… Rizzoliová s Islesovou budou muset vybojovat zápas s ďábelským psychopatem, který zná tajemství – a bere životy.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

I Know A Secret , 2017

Len2očka
28.06.2018 5 z 5

Čtivé a napínavé,k takové četbě se opět ráda v budoucnu vrátím.

biairicia
02.06.2018 4 z 5

Zase skvělé čtení. Tess je prostě super. Některé předešlé díly byly lepší, ale není to nic negativního pro tuto knihu. Jane a Maura ještě nezklamaly :)

Toňula
22.05.2018 5 z 5

Přečteno během několika dní, napínavé, čtivé, stejně jako všechny předchozí knihy mé oblíbené autorky.

wooloong
22.05.2018 5 z 5

Nemůžu si pomoci. Tess Gerritsen prostě umí. Přečetla jsem ji na jeden zátah, nedalo se jinak.

Pavcitko
14.05.2018 4 z 5

Jako fanoušek knih od Tess nemohu hodnotit záporně, četla jsem od ní lepší, ale i horší. Každopádně napětí nechybí, zápletka poměrně zajímavá a konec jsem nezvládla rozluštit ikdyž se mi hlava vařila. Doporučuji.

kyssling
08.05.2018 4 z 5

Pěkný originální příběh, konečně ... Poslední díly co jsem četl (někdy na přeskáčku) byli na jedno brdo. Také jsem s povděkem kvitoval, že se příběh konečně trochu více věnoval i osobnímu života hlavních postav.

muchomurka
03.05.2018 4 z 5

Přijde mi, že oproti prvním knihám, které Tess Gerritsen psala o Mauře a Jane, se hodně zlepšuje, knihy jsou napínavé a čtivé. Přečteno na jeden zátah, nemohla jsem se od děje odtrhnout. Konec mě trochu zklamal, ale ne vždy vše dopadne tak, jak chceme. Už se těším na další příběh.

Kalina
27.04.2018 5 z 5

Druhá kniha, kterou jsem četla od Tess Gerritsenové. Obě jsou skvělé. Ke konci tohoto příběhu jsem si myslela, že už vím kdo a co a proč. Omyl. Vše bylo jinak. Doporučuji.

Evka27
22.04.2018 5 z 5

Tuto spisovatelku mám ráda a kniha patří k těm povedeným. A jsem ráda, že se matka Jane rozhodla.

Brembelik745
06.04.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších knih autorky. Přečetla jsem jí za pouhé 2 dny...zkrátka nešlo se odtrhnout. Už se nemůžu dočkat další knihy....plných 5*

mikika
03.04.2018 4 z 5

na Gerritsenovou celkem průměr, ale pointu jsem neodhadla, takže dobrý...

gordon13
29.03.2018 5 z 5

Perfektní, opět prostě perfektní ,Tess nikdy nezklame. Doporučuji všem milovníkům krimi a thrillerů naprosto všechny její knihy!

harena
23.03.2018 5 z 5

Naprosto skvělý a dokonalý thriller. Napínavé, plné zvratů, čtivé, mrazivé až do poslední stránky, skvělý a fascinující příběh a sociopat jako kdyby vypadl z nějaké knihy o psychiatrii. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, Tess prosím piš dál!!
"Jsou lidé jako já, a pak jsou tu jiní, kteří mě považují za zlo. Ti si myslí, že jsou lidštější než já, a to jen proto, že roní slzy a já ne. Pokud nemusím"

bezzink
20.03.2018 4 z 5

Me oblibene vysetrovatelky opet v akci. Pro me bylo celkem osvezeni, ze obe ustoupily do pozadi a pribeh se vice tocil kolem jine hlavni postavy. Kazdopadne priblizne za pulkou knihy mi to do sebe zacalo aspon z casti zapadat, a tak pro me vyvrcholeni a odhaleni nemelo takovy dopad.

katka.oo
18.03.2018 5 z 5

Výborné, Tess Gerritsenová opět nezklamala. Napínavé, čtivé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

Kerberos
17.03.2018 5 z 5

Skvělá detektivka,promyšlená od začátku do konce.Jak tak sledujeme vývoj hlavních postav za těch dvanáct dílů,doufám,že příběh nekončí a autorka napíše nějaké další díly.

Lolila
08.03.2018 5 z 5

Opäť výborná detektívka, spisovateľka nesklamala. Zaujímavý dej, napätie od začiatku do konca. Celá séria nemá chybu, dúfam, že bude aj ďalšia časť:-).

alnahu
07.03.2018 5 z 5

Skvělá detektivka napínavá od začátku a konec je opravdu až neuvěřitelný. Zvláštní příběh ,který vznikl díky čapce, po které velmi toužilo desetileté dítě. Případ vyšetřují kolegyně a kamarádky detektiv Jane Rizzoliová a lékařka Maura Islesová a samozřejmě vyřeší ,když si poskládají vše co se stalo před dvaceti lety. Výborná kniha.

encyklopedie
07.03.2018 5 z 5

v roce 1953 se staly dvě "nesmrtelné" věci. Ta první je - Nejvyšší hora světa Mount Everest zdolána. Novozélandský horolezec Edmund Hillary s nepálským nosičem (šerpou) Tenzingem Norgayem vystoupili až na samotný vrchol hory měřící 8840 metrů

Ta druhá je, že se v roce 1953 narodila čínsko-americká spisovatelka Tess Gerritsenová.
Její knihy se pravidelně "koupou" na slunci žebříčků nejlepších knih.
Série Jane Rizzoliová a Maura Islesová nemá žádnou chybu. Tak to platí i této knize - Znám tajemství.
Bral bych takový malý přívěsný vozíček plný nových knih od Tess. Mám smůlu, všechna její česká vydání mám přečtené ....a tak budu zase čekat a už mám pro další knihu Gerritsenové připravených mých oblíbených 321%...

veveronka
25.02.2018 5 z 5