Jančino jaro

Jančino jaro https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75805/bmid_jancino-jaro-8uN-75805.jpg 3 14 4

Milostný román,ve kterém hrdinka divoká Janka najde po mnohých komplikacích a nedorozuměních lásku.

archivářka115
22.03.2021 3 z 5

Byl to první dívčí román, který jsem četla před mnoha lety. Stále ho mám schovaný a občas si ho z nostalgie přečtu. Pamatuju si, jak mě naštval rychle ukončený závěr.

RendyaDav
13.01.2020 4 z 5

Milostný román , ve kterém divoká hrdinka najde po mnoha komplikacích a nedorozuměních lásku...

Naias
17.04.2016

Bolo to veľmi humorné, to jo, ale aj sladkobôľne až melodramatické a veľmi predvídateľné. Tej sladkobôľnosti mohlo byť podstatne menej, a bolo by to fajn.

reader.007
10.10.2014 5 z 5

Mnohokrát jsem přemýšlela jestli paní Němotová ty holčičí cajdáčky opravdu psala (nebo je jen kryla jménem jako v případě "detektivky" Malý a velký Mefisto), jenže pak jsem si přečetla tuhle knížku a rázem mám jasno. V ní se totiž propojuje její rozjásaný smysl pro humor a hubatost jakou dodává šmrnc svým dívčím hrdinkám a zároveň tu jsou ty sladkobolné pasáže které můžou mrazit nebo jínit oči i takovému cynikovi jakým jsem jinak já :-)
Je to hezké, je to čtivé, je to originální a co jiného si člověk může nad takovou tenoučkou oddychovkou vlastně přát...

Kniha Jančino jaro je v