Na seznamu smrti

Konspirační politický thriller Seznam lidí na odstřel je prvotinou Jacka Carra, bývalého snipera amerického námořnictva. Poručík jednotek Navy SEAL Jamese Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt členů jeho týmu nezavinil nepřítel, ale jsou za ni zodpovědná nejvyšší patra moci – tedy ti samí lidé, kteří ho poslali do boje –, tak se úplně sám, bez podpory a zázemí, pustí do nemilosrdné odvety... Podle knihy se chystá TV seriál s Chrisem Prattem v hlavní roli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439311/na-seznamu-smrti-q6n-439311.jpg 4.56

James Reece 1.

Dobrodružné, Romány, Thrillery
Vydáno, Kalibr

The Terminal List, 2018

Kniha Na seznamu smrti

alzbeta4340

Podle Seznamu smrti vznikne určitě skvělý akční TV seriál a při jeho natáčení se spotřebuje nevídané množství umělé krve... Kniha je čtivá, je vidět, že se autor orientuje v nejrůznějších technických detailech. Hlavní postava poručík James Reece by měl být čtenáři chápán jako kladný hrdina (vzorný otec, manžel, důstojník), který se dostane do soukolí politicko-korporátního spiknutí. James vzbuzuje sympatie, ale zároveň vadí, že necítí žádnou jinou emoci než touhu po pomstě, při které je s vedlejšími ztrátami srozuměný. Trochu víc polidštit by mu určitě prospělo. Je tady prostor i na další díl, tak uvidíme, co bude dál.

oleg

Tak to byla jízda,nádherné čtení,knihy s touto tématikou jsem začala vyhledávat a tato stála opravdu zato,doufám,že bude pokračování.....

derminator

Wow tato kniha mě dostala od začátku do konce. Autor vše líčí perfektně člověk si úplně představuje že kouká na seriál 24 hodin a Jacka Bauera. Těším se na nové knihy autora který se mi psaním moc líbí. Knize dávám úžasných 95%.

Hella

Na můj vkus až příliš mnoho popisu zbraní a úkonů na úkor příběhu. A ač jsem fanoušek třeba takového Jacka Ryana, tak tady mi to přišlo až přespříliš popisné a suše zdokumentované. Třeba jak to, že víc neoplakával své blízké a hned byl soustředěný na pomstu?
Ale uznávám, že fajnšmekr do zbraní a zákulisních politických her si nejspíš přijde na své.

tom2224

nemohl jsem se od knihy odtrhnout, skvěle napsáno, a hlavně konečně někdo kdo rozumí zbraním