Na seznamu smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Konspirační politický thriller Seznam lidí na odstřel je prvotinou Jacka Carra, bývalého snipera amerického námořnictva. Poručík jednotek Navy SEAL Jamese Reece byl na jedné z tajných misí se svým týmem přepaden a jako jediný tento útok přežil. Po návratu domů je plný protichůdných vzpomínek a otázek, jak k něčemu takovému mohlo dojít. Když však zjistí, že smrt členů jeho týmu nezavinil nepřítel, ale jsou za ni zodpovědná nejvyšší patra moci – tedy ti samí lidé, kteří ho poslali do boje –, tak se úplně sám, bez podpory a zázemí, pustí do nemilosrdné odvety... Podle knihy se chystá TV seriál s Chrisem Prattem v hlavní roli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439311/na-seznamu-smrti-q6n-439311.jpg 4.56
Série

James Reece 1.

Žánr
Dobrodružné, Romány, Thrillery
Vydáno, Kalibr
Orig. název

The Terminal List, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Na seznamu smrti

Přidat komentář
alzbeta4340
12. dubna

Podle Seznamu smrti vznikne určitě skvělý akční TV seriál a při jeho natáčení se spotřebuje nevídané množství umělé krve... Kniha je čtivá, je vidět, že se autor orientuje v nejrůznějších technických detailech. Hlavní postava poručík James Reece by měl být čtenáři chápán jako kladný hrdina (vzorný otec, manžel, důstojník), který se dostane do soukolí politicko-korporátního spiknutí. James vzbuzuje sympatie, ale zároveň vadí, že necítí žádnou jinou emoci než touhu po pomstě, při které je s vedlejšími ztrátami srozuměný. Trochu víc polidštit by mu určitě prospělo. Je tady prostor i na další díl, tak uvidíme, co bude dál.

oleg
27. března

Tak to byla jízda,nádherné čtení,knihy s touto tématikou jsem začala vyhledávat a tato stála opravdu zato,doufám,že bude pokračování.....


derminator
24. března

Wow tato kniha mě dostala od začátku do konce. Autor vše líčí perfektně člověk si úplně představuje že kouká na seriál 24 hodin a Jacka Bauera. Těším se na nové knihy autora který se mi psaním moc líbí. Knize dávám úžasných 95%.

Hella
14. března

Na můj vkus až příliš mnoho popisu zbraní a úkonů na úkor příběhu. A ač jsem fanoušek třeba takového Jacka Ryana, tak tady mi to přišlo až přespříliš popisné a suše zdokumentované. Třeba jak to, že víc neoplakával své blízké a hned byl soustředěný na pomstu?
Ale uznávám, že fajnšmekr do zbraní a zákulisních politických her si nejspíš přijde na své.

tom2224
22. února

nemohl jsem se od knihy odtrhnout, skvěle napsáno, a hlavně konečně někdo kdo rozumí zbraním