James Bond - Encyklopedie

Rozšířené a revidované vydání velké obrazové encyklopedie Jamese Bonda spolehlivě nadchne všechny početné fanoušky nesmrtelného agenta 007. Díky přímé spolupráci autorů se společností Eon Productions je kniha vybavena unikátními fotografiemi ze všech bondovských filmů i ze zákulisí jejich natáčení. John Cork a Collin Stutz si všímají všech stránek Bondovy osobnosti a v abecedním přehledu nabízejí svižný, avšak současně fundovaný a skvěle ilustrovaný výklad o jeho protivnících, spojencích, technických hračičkách, vozidlech, ale samozřejmě i o neméně p Váz., 352 stran roslulých „Bond girls“....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/262921/james-bond-encyklopedie-wNB-262921.jpg 4.69
Literatura naučná, Umění
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha James Bond - Encyklopedie

Djkoma
06.08.2018

Slušná porce informací v obrazově bohatém podání. Kniha je rozdělena na několik kapitol, které dávají smysl (herci JB, padouchové, Bondgirls, dopravní prostředky, zbraně/hračky, filmy). Kniha dává ucelený pohled s několika zajímavostmi na vývoj JB napříč časem. Osobně mi malinko chyběl větší detail např. u jednotlivých filmů a dále jsem měl pocit, že čím je film novější, tím je informací více (ale ne nutně jsou nějak zásadní). Občas mě překvapila i chyba typu Aston Martin DB5 se mění v textu na BD5.

ivzu77
10.05.2016

SUPER ENCYKLOPEDIE - přehledný soubor herců v rolích Jamese Bonda, hereček v rolích Bond girls, postav Zlosynů, ucelený přehled dopravních prostředků a zbraní. Kompletní informace o všech 23 filmových zpracování - Od prvního filmu Dr. NO z roku 1962 az k filmu Skyfall do roku 2012.

Autoři knihy

John Cork