Záhada Kuby Rozparovače

Záhada Kuby Rozparovače https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25714/bmid_zahada-kuby-rozparovace-VpJ-25714.jpg 4 96 5

Kroniky Jakuba Vandrovce série

Jakub Vandrovec - exorcista - amatér, vřele milovaný církví, státními orgány, policií a námi, řeší nové případy ! Chcete vědět, jak to ve skutečnosti bylo s Jackem Rozparovačem ? Zajímá Vás, kdo pomohl Mikulášovi ? A co vězení, napraví snad našeho Jakuba ? Na tyto a hromadu dalších otázek naleznete odpověď v knize, která Vám přináší 23 nových příběhů Vašeho oblíbeného hrdiny!... celý text

Literatura světová Povídky Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Zagadka Kuby Rozpruwacza , 2002

Badger
01.02.2022 3 z 5

Kubovy trampoty, to je pecka. Ráno ke kafi a odpo k pivku ideální čtivo, člověk dostane chuť i na kořalku nebo vlčáka.
Jsem rád, že jich mám ještě pár před sebou i když teď bude fakt pauza.
Tenhle díl mi nějak nesedl, paradoxně povídka o Rozparovači mi nebavila a opravdu jsem se bavil až od Třech přání a pak trpaslíka co chčije do mléka.

decemlineata
13.04.2016 5 z 5

Toto byl můj první Vandrovec a hned mě chytil.Tolik nápadů a absurdit vymyslet ,teda klobouk dolů
Moc by mě zajímalo v čem autor jede.To musí být matroš.
Rozhodně si vyhledám další knihy.Doporučuji.

Ikkju
24.07.2015 4 z 5

Tyhle příběhy lezou do hlavy úplně samy, co na tom, že občas umazané od krve, šupin, chlupů, a věcí, které je lepší raději moc nestudovat. Jen mezi čtením jednotlivých kronik to chce delší rozestupy, aby ta černota stačila z člověka okapat :o

Arrizabalaga
24.07.2013 3 z 5

Pořád dobré nápady, i když asi trochu méně než v předchozích knihách. Trochu více pozornosti mělo být věnováno redakční úpravě a hlavně uspořádání povídek, protože v některých jsou zmiňovány události z následujících.

Sussanah
17.01.2012

Už mám asi převandrovcováno. Zatím se do čtení docela nutím, protože je mi trapné odložit nedočtenou knihu. Musím připustit, že je neuvěřitelné, kolik nápadů Pilipiuk má, ale asi bych uvítala jeden delší příběh, než tolik krátkých.
Povídka Záhada Kuby Rozparovače má svoje kouzlo, ale bohužel jsem ji dočetla po shlédnutí filmu Sherlock Holmes: Hra stínů a tím pádem jsem z povídky byla trochu rozladěná.
Zatím nejlépe na mě působí povídka Vánoce.

Další po přečtení ;)