Conan Destilátor

Na divokém východě se před mnoha lety zrodil muž. Legenda. Ten, kdo bojuje proti upírům, vlkodlakům, démonům, ďáblům i místním policistům. Jakub Vandrovec, exorcista samouk, jehož se bojí, ale zároveň neváhá přizvat ke spolupráci církev nebo hygienický úřad. Již po osmé máme příležitost poznat jeho příběhy, nad kterými mnozí nepřestanou žasnout. Seznamte se s Jakubem, který se neváhal postavit se faraonovi, vrazil kůl do hrudi Lenina a započal revoluci. Muž, který se postavil nebi i peklu, kde způsobil totální destrukci, nebo odpálil Smrťáka panzerfaustem. Vítejte v jeho světě, kde ve společnosti podobně zpustlých kumpánů pije, pálí samohonku, tropí výtržnosti a v souladu s tradicí zarputile válčí s příslušníky nepřátelského rodu Bardaků. Takového dědu byste prostě chtěli mít doma!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383686/conan-destilator-YF5-383686.jpg 4.118

Jakub Vandrovec 8.

Humor, Povídky, Fantasy
Vydáno, Sdružení Jakuba Vandrovce

Konan destylator, 2016

Kniha Conan Destilátor

Finn69
30. listopadu

Osmá kniha povídek už nás asi ani nemůže ničím překvapit.
Táhne z toho samohonka a špinavé ponožky, také je třeba varovat před spoustou bezdůvodného násilí, absencí politické korektnosti atd. Prostě Vandrovec :)

hanzmb
18. listopadu

Určitě nejznámější a taky nejlepší autorova série. U 8. knihy už člověk ví na co se těšit a co může očekávat. Bohužel mi připadlo, že v 2. části knihy už začíná ztrácet dech. Především většině povídek začala chybět vtipná pointa. Navíc si autor začal pomáhat různými sci-fi pomůckami, které mi k špinavým ponožkám neseděly. Tak na 2/3 zkrácená verze by byla za 5*. Ale díky alespoň za tohle. U upírů byl ten propad už u 2.dílu mnohem horší.

jockel

Po Mládí v hajzlu a Jistě, pane ministře (premiére) moje třetí zkušenost. Rezervy kniha ještě má, ale pobavil jsem se.

cori
26.12.2018

Z šestnácti povídek mně nejvíc zaujaly Trubka a Záměna. Povídky na konci sbírky jsou poněkud slabší. Viz mé komentáře u jednotlivých povídek.

kaffa
04.09.2018

mohlo by se zdát, že už o vandrovci bylo napsáno vše a že nové povídky budou zavánět nudou, ale není tomu tak! zavání leda tak nepranými ponožkami a kvalitní samohonkou :-)) i po těch letech mě pilipiuk pořád baví a doufám, že bude bavit i dál :-)
zlatý fond polské literatury.... kam se hrabe nejslavnější polský spisovatel (všichni víme, o kom je řeč :)