Jakub a Jáchym zachránci

Jakub a Jáchym zachránci https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26825/jakub-a-jachym-zachranci-26825.jpg 4 29 5

Bohatě ilustrovaná knížka aktivního čtení pro děti předškolního věku. Chlapeček Jakub a slon Jáchym si tentokrát založili firmu, která pomůže každému se vším. Jak se jim to daří? To víte, že své malé čtenáře nezklamou. (Pokračování knížky Jakub a Jáchym.)

Pro děti a mládež

Vydáno: , Artur

Jakob og Joakims redningskorps

GaleW
17.08.2021 5 z 5

Za nás povedenější, zajímavější díl, opět krásné ilustrace, roztomilé příběhy

Litocha
08.07.2020 3 z 5

Knížka určená o něco starším dětem než první díl. Opět hravá, opět aktivizační a interaktivní, opět s osvědčenými obrázky Heleny Zmatlíkové, ale už to není úplně ono, ani nevím proč... (Ale docela nás otravovalo neustále opakování reklamního sloganu.)

bibi.r
07.06.2018 3 z 5

Druhý díl je trošku slabší, ale moc se mi líbí ta interakce se čtenářem.

havranice
22.05.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem zakoupila pro 4 letou dceru. Věkově to sedělo (na rozdíl od prvního dílu - ten je vhodný pro mladší). Přečetly jsme ji za 45 minut. Opět krásné ilustrace, opět interaktivnost, kniha se dítěte na hodně věcí ptá ( otázky jsou volené povedeně), dcera nadšeně odpovídala. Příběh a věty poněkud zkratkovitější. Celkově je tato série povedená, poměrně jedinečná a oba díly mohu doporučit. Update: Dcera (4,5 roku) se ke knize opakovaně vrací, opakovaně to chce číst, fakt si to oblíbila. Ráda odpovídá na všechny ty otázky, ráda tam hraje ty komunikativní hry. Zvedám hodnocení ze čtyř na pět hvězdiček.

dadako
11.09.2017 4 z 5

Synovi se více líbí první kniha, kdy Jáchym jde do školy, ale tato má také místa, která zaujmou.

čtenářská gramotnost

Jørgen Clevin