Jakub a Jáchym

2. vydání Jakuba a Jáchyma, s dvěma interaktivními příběhy: Jáchym ve škole a Záchranná stanice.
Kniha obsahuje oba díly .

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31859/jakub-a-jachym-31859.jpg 4.778
Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

Jakob og Joakim, 1965

Kniha Jakub a Jáchym

GaleW

K téhle knížce budu mít vždycky speciální vztah, je to první celá knížka, kterou přečetla moje druhá dcerka mně a ne naopak. A navíc tam jsou nádherné ilustrace.

katka_dv

Interaktivní kniha pro předškoláky s krásnými ilustracemi. Určitě lze číst menším dětem než pětiletým, jak je uvedeno v anotaci. Naprosto nadčasová. Lze jen doporučit.

skubby
27.05.2020

Úžasná kniha, syn si jí zamiloval...

Litocha
11.02.2020

Mě v dětství kniha minula, ale užívám si ji i teď s dítkem. Autor zaslouží ocenit tím spíš, že napsal knížku v době, kdy něco takového prostě nebylo. A pořád funguje! Úkoly jsou rozmanité a krásně zapojí dítě do hry/příběhu. Obrázky Heleny Zmatlíkové taky nezklamou. (A radost mi udělalo, že náš mlsal si hned napoprvé stejně jako Jáchym vybral raději červená jablíčka než cukrátka.)

Pitíčko114
26.04.2019

Super dobrá knížka s dobrým příbehem:)

bibi.r
07.06.2018

Moc pěkná knížka určená opravdu malým dětem.
Knížka děti vybízí k tomu, aby odpovídaly a reagovaly na to, co se v knize děje. Nutí je k interakci a to se dětem obvykle moc líbí :).

havranice
22.05.2018

Knihu jsem koupila po pročtení recenzí pro 4 letou dceru. Je přečtená za 20 min - takže to fakt není nadlouho. Dceři se líbila, ale je už na ni velká. Ideálně bych tuto knihu viděla pro věkovou kategorii 2 až 3 roky - tam tato kniha zazáří. Je fakt interaktivní, kniha se dětí ptá na různé věci, vtáhne je, něco naučí. Příběh je jednoduchoučký. Opravdu krásné ilustrace.

Petja
01.01.2018

Perfektní knížka, která v elektronické době směle konkuruje tabletu :-). Text, který představuje Jakuba a Jáchyma a jednoduché situace, v kterých se nacházejí, doplňují otázky a úkoly, které malého čtenáře vtáhnou do děje. (Jakub bydlí na ulici xy. A na jaké adrese bydlíš ty? Zazvoň na zvonek. Jakub má dnes narozeniny. A kdy máš narozeniny ty?). Kniha je sice určena dětem od pěti let, ale tříletá dcera úkoly bez problémů zvládá a moc ji baví, čteme každý den. Ilustrace Heleny Zmatlíkové jsou bezkonkurenční.