Jakub a Jáchym

2. vydání Jakuba a Jáchyma, s dvěma interaktivními příběhy: Jáchym ve škole a Záchranná stanice.
Kniha obsahuje oba díly .

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31859/jakub-a-jachym-31859.jpg 4.752

Jakob og Joakim (1965)

Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros

bibi.r

Moc pěkná knížka určená opravdu malým dětem.
Knížka děti vybízí k tomu, aby odpovídaly a reagovaly na to, co se v knize děje. Nutí je k interakci a to se dětem obvykle moc líbí :).

havranice

Knihu jsem koupila po pročtení recenzí pro 4 letou dceru. Je přečtená za 20 min - takže to fakt není nadlouho. Dceři se líbila, ale je už na ni velká. Ideálně bych tuto knihu viděla pro věkovou kategorii 2 až 3 roky - tam tato kniha zazáří. Je fakt interaktivní, kniha se dětí ptá na různé věci, vtáhne je, něco naučí. Příběh je jednoduchoučký. Opravdu krásné ilustrace.

Petja

Perfektní knížka, která v elektronické době směle konkuruje tabletu :-). Text, který představuje Jakuba a Jáchyma a jednoduché situace, v kterých se nacházejí, doplňují otázky a úkoly, které malého čtenáře vtáhnou do děje. (Jakub bydlí na ulici xy. A na jaké adrese bydlíš ty? Zazvoň na zvonek. Jakub má dnes narozeniny. A kdy máš narozeniny ty?). Kniha je sice určena dětem od pěti let, ale tříletá dcera úkoly bez problémů zvládá a moc ji baví, čteme každý den. Ilustrace Heleny Zmatlíkové jsou bezkonkurenční.

toulava
30.11.2017

Ilustrace Heleny Zmatlíkové, dělají z knihy naprosto famózní zážitek. Pamatuji si ji z dětství, kdy jsem ji četla asi milionkrát. A furt je stejně dobrá.

dadako
11.09.2017

Syn nemá ještě ani rok a půl a knihu si zamiloval. Neustále nás nutí mu z ní číst.

Jostik_21
21.07.2017

Tuto knihy jsem jako malá si půjčovala v knihovně a to hodně. Když jde Jáchym do školy, potká hodně zvířat a pak je hledat, když hrají na schovávanou atd...... Kniha je fakt boží......

martina.culik
23.02.2017

Podle mě se jedná o první interaktivní knihu - jako malá jsem zvonila na zvonek, zhasínala světlo a moc mě to bavilo. Kniha se u nás četla nám a teď už baví další generaci.

luboss23
31.12.2014

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských knih. Velmi se mi líbily nádherné ilustrace a to, jak čtenáře vtáhla do děje. A jsem rád, že po těch letech co ji mám, zaujala i mého syna. :-)

prskafka
26.03.2014

Tuhle knížku jsem jako dítě milovala... A chtěla jsem pak mít doma slona :-)

brčko-A
21.05.2013

Byla to první knížka, kterou jsem přečetla, byla jsem v první třídě.

kuky921
05.05.2013

Úžasná dětská knížka, kde do příběhu jsou zatáhnuty i děti. Výborné, děti jí mají velmi rády.

terkas2001
11.03.2013

Pamatuji si tuto knihu, že jsem si ji prohlížela jako opravdu hodně malinká. A taky to chudák odnesla... :-( Naprosto ji miluju!!!

bosorka
15.12.2011

Úžasná interaktivní knížka s nádhernými ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Jak jsem z ní byla nadšená já jako dítě, tak ji teď milují děti moje.

petuleT
10.02.2011

Jedna z nejlepších dětských knih, vhodná i pro malé děti. Kniha je bohatě ilustrovaná Helenou Zmatlíkovou, má krásný příběh , který se dá krásně popisovat podle obrázků.
Je to oblíbená kniha mé dcery , která předčila i Krtečka :-)

bovinka

Milovaná dětská kniha, perfektní.

Jørgen Clevin

Jørgen Clevin