Jako rozlámaný chléb

Přemítání o člověku a Bohu, o jejich vzájemném vztahu, to vše nad slovy Písma. Kniha o člověku a o Božím milosrdenství umožňuje jako v zrcadle nahlédnout do sebe sama, do vlastního nitra, a vybízí ke kajícnému zhodnocení svých postojů a skutků měřítkem dobra či zla. Autor je holandský jezuita a teolog, který se s přesvědčivou přímostí dostává do centra setkání člověka s Bohem v modlitbě. Zvláštní hodnota a důležitost této hluboké knihy spočívá v tom, že přímým způsobem ukazuje, jak se my (jako chléb) lámeme a rozdáváme se jako dar lidem kolem nás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67699/jako-rozlamany-chleb-67699.jpg 52
Duchovní literatura, Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

As bread that is broken, 1974

Kniha Jako rozlámaný chléb

Jana512

Autor, P. Peter G., doktor atomové fyziky, se nás snaží uvést do vztahu s Bohem i lidmi prostřednictvím Písma, kdy nás ujišťuje o Boží lásce, která nás stvořila a chce nás učinit šťastnými, nejen ve věčnosti, ale už zde. Ano, zažijeme vnitřní pokoj, když se snažíme den ode dne skrze okolnosti života poznat, co Bůh od nás chce. Když to plníme, i přes těžkosti, které jsou v životě každého člověka jsou, přesto cítíme pokoj a radost.

martunka
04.06.2015

Jedním slovem - perfektní. Autor zvolil opravdu čtivý způsob, jak přiblížit podstatu evangelia.

Bible Svatá
Bible Svatá