Jako husa do flašky

Jako husa do flašky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310012/bmid_jako-husa-do-flasky-6c9-310012.jpg 4 10 4

88 zvědavých fejetonů. Právě zvědavost a údiv pokládá autor celoživotně za předstupeň k poznání. Toto přesvědčení je patrné z fejetonů, jejichž psaní se věnuje s potěšením přes půl století. Letos vyjde v pořadí již jeho 19. Sbírka, která shromažďuje 88 těchto literárních opusů z posledních dvou let. Jejich nedílnou součástí jsou barevné ilustrace jeho ženy Magdy. Neměli bychom se stydět za to, když na něco zíráme „jako husa do flašky“. A nemusí jít jen o věci exotické, stejně zajímavé mohou být i ty zdánlivě každodenní, podíváme-li se na ně blíže. Stejně tak jako ony zmíněné husy, které nejsou k ničemu lhostejné a chtějí svými zvědavými zobáky všechno prozkoumat. To je přece vlastnost hodná následování!... celý text

Taralcielle
02.09.2019 5 z 5

Lehké čtení, vtipné fejetony. Ráda si přečtu kdykoliv znovu.

Mike99
02.04.2019 3 z 5

Napsat dobrý fejeton není jen tak. Některé byly povedené více, některé méně. Byly tam i takové, kdy jsem s autorem vyloženě nesouhlasil a nelíbily se.
Jinak klasická knížka na noční stolek, kdy je chuť na čtení jen na chvilku. Vhodná k vyplnění takového mezičasu. Čím déle ji máte rozečtenou, tím si jí více užijete resp. rychlé přečtení není podmínkou. :-)

Slávka 1970
24.03.2017 5 z 5

Hodně lehké čtení, tak jak fejetony mají být. Poutavé, úsměvné a ze života. Mohu jen doporučit!

Květi62
22.01.2017 5 z 5

fejetony Rudolfa Křesťana mě baví. Jsou vtipné a poučné. Ráda jeho knížky čtu při cestě vlakem nebo autobusem. Určitě všem doporučuji