Jako by se vypařila

Jako by se vypařila https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420465/bmid_jako-by-se-vyparila-ICZ-420465.jpg 3 69 24

Když v luxusním lyžařském rezortu beze stopy zmizí Meredith, mladinká manželka bohatého podnikatele Andrewa Price, okamžitě se roztočí obvyklý kolotoč policejního pátrání a mediálního šílenství. Meredith neměla důvod k útěku, její život byl ztělesněním snů většiny mladých dívek: měla okouzlujícího manžela, s nímž se vášnivě milovali, krásný dům, vedla pohodlný život ženy v domácnosti. Navíc díky milé vstřícné povaze jako by ani neměla žádné nepřátele. Anebo bylo všechno jinak a pod povrchem zdánlivě dokonalého života se skrývaly temné proudy? Po odpovědích a hlavně po stopách své milované mladší sestry pátrá také Greer, která od dětství s nestabilní osamělou matkou byla Meredithinou největší oporou. V horském resortu postupně odkrývá příběh, který se silně liší od obrazu, jaký před veřejností vykreslil sestřin manžel. Jako by žádná z postav dramatu přesně neodpovídala roli, kterou hraje, včetně detektiva vyšetřujícího Meredithino zmizení. A když se Greer podaří odloupat svrchní vrstvy přetvářky, narazí na skutečnosti, které začnou ohrožovat i ji…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Thinnest Air , 2018

sloncekhk
15.02.2024 5 z 5

Hezky a lehce psaná kniha, dobře se četla

B18r
13.02.2024 4 z 5

Průměrný příběh, ale hezky se to četlo. Žádný krvák a i nějaké napětí tam bylo. Mě se kniha líbila.

bozena6557
17.12.2023 5 z 5

Kniha se četla dobře.Uz v polovině bylo znát kdo je únosce.

petra3242
04.10.2023 3 z 5

Dalo se to číst, místy mě příběh velmi bavil, místy bohužel ne. Průměrná kniha, která neurazí ale ani nenadchne

Pavlína2019
22.08.2023 1 z 5

Ach jo, jako by to psala úplně jiná autorka.

Její Dívky z lesa - pecka. Moc se mi líbila.
Ihned jsem ji půjčila sousedce.
Bohužel, tuhle ne.

Připadalo mi to jako červená knihovna, napětí veškeré žádné.

Ke konci jsem doufala v překvapení, ale nekonalo se.

genduna
05.08.2023 5 z 5

Moc hezky napsaná a čtivá knížka. Žádný krvelačný vraždy, za mě příjemná změna.

Sidonia
07.10.2022 3 z 5

Dobré, zajímavé, pěkně se četlo, trochu psychologické.

Emma27
13.07.2022 1 z 5

Jako vždy mě zaujal název knihy,ale příběh byl slabší.

Bee240
21.12.2021 3 z 5

Od této knihy jsem neměla valná očekávání. Dostala jsem ale knihu která se sice celkem dobře četla, ale byla taková nemastná neslaná.
Zápletka příběhu byla dost předvídatelná a více než thriller to spíš byla romarťárna...taková telenovela. Hlavní postava Meredith je podle mého jen hloupá mladá husička, která sama neví co chce. Neustále jak miluje manžela, jak ho nemiluje, jak tohle a tamto. Život si představuje jako pohádku kdy si vezme o dost staršího prachatýho chlapa a doufá v pravou lásku. Jenže jak všichni víme když se ženušky ve zlatých klecích začnou nudit dělají blbosti.
A tady tomu nebylo jinak...
Ale jak jsem se zmínila kniha se četla celkem dobře...a nebylo tam nic co by se nemohlo stát ve skutečnosti, takže nic přes hranici uvěřitelnosti. Což je pro mě plus.
Ale žádný extra literární zážitek to nebyl...i když na konci se to autorka snažila dostat do akce a udělat velký konec...byla jsem ráda že už to mám dočtené. Ale určitě byla lepší než některé knihy co jsem četla před touto.

Leena
24.10.2021 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale ke konci páté přes deváté:-(
Přečteno za jedno odpoledne, a za týden nebudu vědět, o čem to bylo.
Nezanechá to žádný hlubší dojem.

SilvieSisinka
10.04.2021 4 z 5

Četla jsem horší i lepší knihy.Necetlo se to špatné,už od začátku se dalo uhádnout kdo to asi je.

ivzu77
01.01.2021 3 z 5

Neurazilo, nenadchlo. Četlo se dobře, bavilo mne sledovat prolínající se děje minulost, současnost.

0323
19.07.2020 2 z 5

Takové nějaké nemastné neslané a jakoby psané, že autorka prostě potřebovala napsat nejakou další knihu :-( ...Zmizela je prostě zmizela

kob
05.07.2020 2 z 5

Pokud se těšíte na detektivku, tak upozorňuji, že vás čeká spíše červená knihovna.

kackahracka
15.06.2020 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Takovou to dá práci, než vznikne kniha a ve výsledku zapadne mezi tuctovku ostatních. Špatné to nebylo, ale víc nic. Škoda.

Ja.Yitka
04.03.2020 1 z 5

Jedna z nejslabších knih za poslední dobu, dočetla jsem to s velkou námahou. Jazyk psaní velmi jednoduchý, příběh slabý, Meredith taková prostoduchá (ale hezká žejo), Greer zbytečně agresivní, protivná, urputivá... co se týče nějakých rádobyeroticky laděných vstupů, nevím zda se autorka inspirovala v 50 odstínů šedi, ale to kousání do rtů mě extrémně nebaví.

ArwenAragorn
19.01.2020 2 z 5

1,5 *
Červená knihovna, která se snaží tvářit jako thriller. Meredith je totální husa: Miluji Andrewa? Nemiluji Andrewa? Mám opustit Andrewa? Nemám opustit Andrewa?...V závěru pak se všichni vzájemně přesvědčují, jak se mají rádi. Uf! Jsem ráda, že je už kniha za mnou. Jednoduché, naivní, slabé, nepravděpodobné.

micha-ella
05.01.2020 2 z 5

Už ta první kapitola! Bože! Celé to bylo jak americká telenovela. Nic pro mne. Prokousala jsem se až do konce, protože knížky dočítám, když to jen jde, ale skoro to nešlo.

alnahu
29.12.2019 4 z 5

Psychologický příběh dvou sester- se četl dobře, ani mi nevadilo střídání přítomnosti s minulostí.Jednu hvězdičku ubírám za konec, který tak nějak vyšuměl,ale jinak byla kniha napsána čtivě a napínavě.

Ivuska.09
21.12.2019 4 z 5

Kniha Jako by se vypařila pro mě byla vcelku příjemným překvapením. Zpracování bylo čtivé a ačkoli tematika není nijak originální, příběh mě do sebe hned vtáhl a já jsem chtěla jen číst a číst. Prostě tohle mi skvěle sedlo.

nevěra zmizení lidí zlatokopka thrillery pro ženy americké romány

Minka Kent
americká
2021  85%Dívky z lesů
2019  67%Jako by se vypařila

Kniha Jako by se vypařila je v