Jaké je to v nebi?

Concetta Bertoldiová je ve styku se záhrobím už od dětství. Působí jako médium na plný úvazek a pořádá pravidelné seance se členy britské královské rodiny, americkými celebritami, politiky a dalšími osobnostmi. Na setkání s ní je toho času dvouletá čekací listina. Žije s manželem v New Jersey. Ve své knize s neobyčejnou otevřeností a suchým humorem odhaluje skutečnosti o osudu a štěstí našich drahých zemřelých. Odpovídá na jakékoli otázky: od praktických až po skandální. Kromě toho se s námi dělí o osobní tajemství a s osvěžující upřímností přiznává, jak jí tento zázračný dar ovlivnil život, manželství, přátelství a profesní dráhu a jak jej rozličnými způsoby využívá k tomu, aby pomohla ostatním....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257821/jake-je-to-v-nebi-257821.jpg 4.311
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Noxi

Do dead people watch you shower?, 2008

Kniha Jaké je to v nebi?

SilviaKovacikov
31.10.2017

Spočiatku trochu nuda, neskôr ma to skôr pohltilo.

katushah
22.08.2017

Super nahlédnutí do života média a do života po životě. Jestli má paní pravdu nebo nemá, to zjistíme jednou sami. :-)

AndreaP.
14.08.2017

Mě tato kniha hodně baví, jelikož je psaná s nadhledem, není až tak duchovně vážná, kdy člověk musí větu přečíst dvakrát, aby jí porozuměl a přesto tam člověk, zabývající se touto tématikou "něco mezi nebem a zemí" , najde odpovědi na své otázky.

haaabi
07.08.2017

Oproti jiným knihám s touto tématikou mě tato zase až tak nezaujala.