Jaké je to asi v čudu

Jaké je to asi v čudu https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/9357/bmid_jake-je-to-asi-v-cudu-4s9-9357.jpg 5 60 10

Chcete vědět, jaké je to asi v Čudu? Zajímá vás, proč se Bohouškovi říká Radovan? Tohle všechno a spoustu dalších povídek, pohádek a textů známých písniček najdete v knize Zdeňka Svěráka s hravými ilustracemi Vlasty Baránkové.

huhuhu
07.03.2022 4 z 5

Texty písniček, příběhy o Radovanovi a zlém výrostku Hugovi a několik dalších pohádek/povídek, které potěší děti i dospělé.

Domka901
02.04.2020 5 z 5

Srdcová záležitost! =)

Teresita
21.09.2018 5 z 5

Zdeňka Svěráka velice obdivuji a mám ráda všechnu jeho tvorbu. Líbily se mi i jeho pohádky, určené pro děti od 7 let. Svěrák si umí skvěle hrát s českým jazykem. Kromě asi 6 pohádek obsahuje kniha také texty známých i méně známých písní (Není nutno, Mravenci v kredenci…) a básně.

Torrnet
16.07.2018 5 z 5

Velmi pěkná knížka. Oblíbené písničky a krátké povídky, které vždy pohladí na duši. Hrátky s českým jazykem a milý vyprávěcí způsob od pana Svěráka. Za mě určitě pět hvězdiček.

Jessybelle
25.01.2018 5 z 5

Nejvíce se nám líbili ty pohádky, manžela zas zaujaly texty či básničky. Takže za nás pět lidiček
Dáváme pět hvězdiček.

JanaDor
10.10.2014 5 z 5

Knih pro děti není nikdy dost. A hezkých, co dávají radost, vítám v každém směru. Zdeněk Svěrák je pro mě zárukou kvality, že se mně i mým dětem bude kniha líbit. A tato není výjimkou. Je to soubor pohádek a textu písní s nádhernými ilustracemi Vlasty Baránkové. Kniha je určena dětem od osmi let, ale jak jistě víte, dospělákům udělá radost také. Mnohdy mi přijde, že na večerní čtení pohádek dětem se těším více jak oni.

tyzik.cejka
03.05.2013 5 z 5

jaké je to asi čudu
když nemůžu najit tuhle knížku
k tomu
jak krásně se to zarýmovalo

malen
23.02.2012

Úryvek z této knihy jsme slyšeli na akci Celé česko čte dětem, ale líbilo se to i všem dospělým, budu se muset po knížce poohlédnout, až si doma uděláme akci celá rodina čte dětem :-)

WEIL
10.10.2011 3 z 5

Milé povídačky pro děti, ale i dospělé, co obdivují autora jak to umí nejen s jazykem, ale i s vypravováním pro děti i dospělé.

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Čas vánoc je čas pohádek. Tak jsem sáhla i po Svěrákových povídkách a písničkách. Zaujala mne hned ta první O požáru mlýna. Jak lze krásně pomocí rčení, úsloví a přísloví napsat celou pohádku :o)

pohádky povídky písně Magnesia Litera

Část díla

Autoři knihy

Zdeněk Svěrák
česká, 1936
Jaroslav Uhlíř
česká, 1945

Kniha Jaké je to asi v čudu je v