Jake je fake

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jake neumí pořádně hrát ani na jediný nástroj, dokonce ani na kazoo (a to zvládne každý trouba). A výtvarné umění? Jeho výtvory by nevystavili ani na školní nástěnce, natož někde v galerii. Což je doopravdy problém, protože si právě prošvindloval cestičku do Akademie múzických a výtvarných umění pro schopné a talentované děti (a Jakeovi je jasné, že on není ani jedno z toho). Jenže rodiče od něj čekají stejný úspěch jako od jeho sestry, která už chodí do posledního ročníku a je nádherná a okouzlující a úžasná zpěvačka a jde jí zkrátka všechno, na co sáhne. Jake, který vyniká spíš smyslem pro humor než uměleckým nadáním, bude muset rychle něco vymyslet, než to na něj praskne a ze školy ho vyrazí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344149/big_jake-je-fake-pZP-344149.jpg 45
Žánr:
Literatura světová, Humor, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota
Originální název:

Jake the Fake Keeps It Real, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jake je fake

heliiinka
09.09.2021

Původně jsem čekala že to bude asi dost slátanina. Ale vyústění na konci mě mile překvapilo. Myslím, že pro dospělé už vtipy vtipné nebudou, ale malí kluci to budou milovat.

Blaufik
09.10.2017

Děti do patnácti let budou tuto knihu milovat. Naleznou zde zábavné ilustrace, které je přimějí nad příběhem přemýšlet. Celá kniha pak lehce působí spíše jako komix než jako klasická beletristická kniha a to hlavně díky množství ilustrací, které jsou v knize opravdu hojně využity.


tarabas
02.10.2017

Jednohubka u které jsem se moc dobře bavila.