Jak zvládat depresi

Jak zvládat depresi https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100469/bmid_jak-zvladat-depresi-ga4-100469.jpg 4 16 5

Cílem publikace je dát lidem postiženým depresí a lidem okolo nich nejzákladnější informace o tom, co deprese je, co by se při ní dělat nemělo a naopak, co se dělat může a má, aby se duševní stav ... 2., rozšířené vydání, dotisk r. 2007

hanka0308
hanka0308
08.03.2017 5 z 5

Kniha je vhodná pro lidi, kteří sami depresí trpí a pro jejich blízké, ale také pro lidi v pomocných profesích, jako sociální pracovníci, pečovatele apod., a nakonec i pro všechny z nás, kteří jsou pod větší stresovou zátěží a chtějí vědět, jak ji ustát a nespadnout do deprese. Kniha je psaná čtivě a jasně, vše vysvětleno na příkladech.

DCKH
DCKH
03.12.2015 4 z 5

No já si dovolím s hodnotící Hipi trochu nesouhlasím sám jako člověk Depresi prožívající vím já sám jako občas nakopnout potřebujeme,jen to nechceme slyšet,tot reakce na úvod.
Osobně se s tímto tématem potýkám dlouhodoběji a o Jaru jsem slyšel už před delší dobou četl jsem více jeho odborných článků a jako odborníka ho také uznávám.Tuto jeho knihu čtu asi dva měsíce a stále mne to duševně naplněje.
Přesto že můžete říct tobě je 20 co víš o těžkostech života,inu možná ne tolik jako vy ale něco ano a učím se .....
Toto téma pan Křivohlavý podává kvalitním,celistvým a čtivým způsobem protože jako lékař se značnou praxí ví o čem píše.Doporučuji každému kdo chce pomoci někomu v těžkém životním období nebo je sám prožívá.
100,1%

worka
worka
01.08.2013 4 z 5

Celkem útlá knížka. Jak vyvolat depresi u psů? A jak se deprimovaný pes chová? - Velmi pěkná analogie.

Hipi
Hipi
25.04.2012 3 z 5

Špatné to určitě není. Jen mi tak trochu připadá, že autor peskuje své zlomené depresivní čtenáře jako matka své líné děti: "Tak vstaňte konečně z té postele a konečně něco DĚLEJTE!!! Nemyslete na to pořád, neumřete ani se nezblázníte..." :) A že to dělá docela bez empatie někoho, kdo sice depresi podrobně studoval, ale nezažil. Znám i laskavější knihy o depresi.

Bytost na cestě
Bytost na cestě