Jak získat hodinu denně - garantováno

Jak získat hodinu denně - garantováno https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125787/bmid_jak-ziskat-hodinu-denne-garantovano-6vU-125787.jpg 3 9 3

Chtěli byste každý den svého života hodinu navíc, abyste si mohli dělat, cokoli chcete? Pokud se vám to zdá jako takřka nesplnitelný sen, máme pro vás dobrou zprávu: ta hodina navíc skutečně může být vaše! Tato čtivá kniha je plná skvělých a velmi účinných nápadů, postupů a rad, které všechny mají za cíl získat vám drahocenný čas. Jste-li ochotni investovat třeba jen hodinu denně, abyste si ji přečetli, vybrali si z ní nápady, které vám sednou, a uvedli je do praxe, získáte pro každý den čas navíc způsobem, o kterém byste ani nevěřili, že je možný.Kromě jiného: překonáte prokrastinaci a budete se rozhodovat lépe a rychleji; odkryjete skrytý čas - čas na provádění důležitých záležitostí; objevíte nové a účinné způsoby organizování svého času a života; zjistíte, jak si poradit se zákeřnými „zloději času“;zefektivníte a zjednodušíte úplně všechno, co děláte - jak v práci, tak doma. Jsme si jisti, že každý den budete mít víc času. Jak ho využijete, je na vás...... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

How to Save an Hour Every Day , 2011

jirijanovotny
24.01.2021 3 z 5

Jedním ze způsobů, jak získat hodinu denně je: Nečíst tuto knihu hodinu denně!
Dobře, dělám si srandu. Přínos tato kniha nepochybně má, jen jsem z ní nedostal tolik, kolik bych si představoval. Některé rady jsem už používal a jiné byly zase minutové záležitosti týdně. Takže v mém podání by to bylo „jak získat 3 minuty a 21 vteřin denně“.

YA-girl
25.04.2020 3 z 5

Autor se věnuje relativně běžným záležitostem v našem životě a tomu, kolik času nám dokážou "ukradnout", když se s nimi nedokážeme správně vypořádat ;). Jsou zde probírána témata jako nepořádek, odpadkový koš, štítkování, rychločtení, prokrastinace, seznamy úkolů, ale také třeba, jak říct "ne" zlodějům času, nutnost předávání úkolů a delegování, šikovné aplikace či naopak nedobře nastavené aplikace (např. oznámení o novém mailu v Outlooku je zde přirovnáno k tomu, jako když nakoukne do naší kanceláře někdo bez zaklepání, řekne první větu a zůstane stát mezi dveřmi). Knihu beru jako souhrn inspirativních rad a zamyšlení - a každý si z nich vytáhne to, co se ho zrovna aktuálně týká; každá ušetřená minutka se počítá! :-)

R.E.M.
17.07.2015 3 z 5

Hodnocení knihy se bude lišit podle čtenářových znalostí organizace času a efektivity jeho trávení. Útlé dílko s nadhledem popisuje základy plánování úkolů, nahodí pár nápadů a tipů - praktických, využitelných i málo využitelných v běžných podmínkách. Jak získat hodinu denně vám nezmění život, ale je dobrá pro inspiraci.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj organizace času

Michael Heppell
britská, 1967