Jak získat a ovlivnit téměř každého

Jak získat a ovlivnit téměř každého https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177855/bmid_jak-ziskat-a-ovlivnit-temer-kazdeho-adk-177855.jpg 3 12 5

Chtěli byste umět snadněji přesvědčit jiné lidi, získat je na svou stranu a úspěšně s nimi navazovat vztahy? V této čtivé knížce plné rad a tipů se dozvíte, jak na to. Naučíte-li se perfektně jednat s lidmi, získáte v životě obrovskou výhodu. Tato schopnost vám pomůže k postupu v práci, díky ní snáze přesvědčíte druhé o určité myšlence či nápadu a budete dobře vycházet i se členy rodiny. Ale jednání s lidmi není vždy snadné. Paul McGee vám prostřednictvím svých jednoduchých tipů a technik ukáže, proč není příjemné vystupování vždy ta nejlepší strategie, jak se naučit mluvit tak, aby vám lidé rádi naslouchali, jak motivovat ostatní k co nejlepším výkonům, proč není vždy nejlepší chovat se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám, či jak zajistit, aby lidé přijali vaši kritiku a nepřipadali si jako na pranýři. Kniha Jak získat a ovlivnit téměř každého chytře servíruje moudrost po špetkách a je skvělým zdrojem inspirace. Pomůže vám lépe vycházet s lidmi jak v osobním, tak v profesním životě. Využijte svou šanci!... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Grada

How to Succeed With People – Remarkably Easy Ways to Engage, Influence and Motivate Almost Anyone , 2013

jana9561
28.09.2020 3 z 5

Kniha hlavně pro manažery, která ale ničím nezaujme a nepřekvapí. Navíc je hodně obecná a teoretická.

flanky
11.01.2020 2 z 5

Naprosto nevyužitý potenciál, neboť kniha, resp. rady v ní jsou absolutně zobecněné, takže nikomu nepomohou. Ztráta vašeho času.

hu_87
13.05.2019 3 z 5

Ten větší červený nadpis v názvu knihy je celkem zavádějící.
Co tím chci říci? Kniha je spíše motivační. Rozhodně ne manipulační. K nějakému zamyšlení, proč ne. Pokud vám nevadí, že kniha jako taková je spíš obecněji podaná.

Osobně znám mnohem lepší publikace na téma mezilidské vztahy, jednání s lidmi apod.

jaroiva
05.01.2019 3 z 5

V rámci motivační literatury bych hodnotila jako dobrý standard. Samozřejmě v případě, že chcete měnit sebe a ne ty druhé.
Některé myšlenky/poučky jsou skutečně dobré k zamyšlení a k zanesení do vlastního života.
Za všechny rady bych citovala jednu:
"Neúspěch není konečný stav, pokud jste to sami nevzdali."

Mixy
29.08.2018 5 z 5

Já jsem knížkou nadšena. Poskytla mi určitá vodítka a je už jen na mně, jak s tím naložím.

Kniha Jak získat a ovlivnit téměř každého je v