Jak žili dinosauři

Jak žili dinosauři https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78124/jak-zili-dinosauri-78124.jpg 4 30 4

Dinosauři Patřili k nejrozmanitějším a nejúspěšnějším zvířatům, jaká kdy na Zemi existovala. Současné objevy celých dinosauřích společenstev otevřela okna do světa našeho poznání vývoje Země. Jak žili dinosauři je první knihou zobrazující mnohé úžasné nálezy z nedávných let způsobem, který je pro mladé lidi nejen pochopitelný, ale i vzrušující. V této knize jsou zpřístupněny nejdůležitější vědecké objevy týkající se dinosaurů i dalších prehistorických zvířat.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Osveta (Martin)

Dinosaurs and How they Lived , 1988

Medulka.013
17.12.2018 5 z 5

Moje první kniha o dinosaurech, kterou jsem si přála v mých 11 letech, když mě na první pohled zaujala v knihkupectví, a kterou jsem si tak trochu "vydupala", protože mi ji táta nechtěl koupit. Říkal, že se o to stejně nebudu zajímat. Moje odpověď zněla: ,,Bude!,, A nejenom protože mi ji naši nakonec koupili, tak jsem svůj slib dodržela a držím ho do dneška. V té době jsem totiž o dinosaurech nevěděla snad zhola nic, ale díky této knize a díky mému tátovi jsem od té doby fanynka dinosaurů.
Děkuji ti tati.
Knihu hodnotím hodně vysoko, a to nejenom z mé dětské nostalgie. Hodně toho o dinosaurech vím právě díky této knize. Líbí se mi, co se v ní píše a také se mi líbí ilustrace, na které nelze zapomenout. A navíc jsem si v této knize našla svého nejoblíbenějšího dinosaura - Iguanodon.

Ajinka126
25.01.2018 5 z 5

Dostala jsem ji jako malá holčička pod stromeček (dokonce 2x) a od té doby zbožňuji vše, co se okolo dinosaurů děje. Miluji encyklopedie pro děti. Kupujte jim je ve velkém. I když si ty malé děti budou jen hodiny prohlížet obrázky a hádat se, který dinosaurus je nejlepší (jako já a moje sestra), tak to za to stojí. V mém dětství to byla nádherná edice!

yaoiyuri
29.09.2016 5 z 5

První kniha o dinosaurech, kterou jsem jako dítě dostala, takže pro mě nezapomenutelná a s nádhernými ilustracemi :)

Eigis
03.04.2014 5 z 5

Pěkně ilustrovaná a napsaná encyklopedie.

dinosauři

Steve Parker
britská, 1952
2015  92%Kniha vědy
1992  94%Historie lidstva
2000  85%Jak žili dinosauři
1991  91%Lidské tělo
1993  92%Svět kolem nás

Kniha Jak žili dinosauři je v