Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc

Jak hubnout a nezblbnout aneb Peklo s kily navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420403/bmid_jak-zhubnout-a-nezblbnout-aneb-pekl-zsQ-420403.jpg 2 12 6

Člověk hubnoucí má těžký život – jeho boj je celoživotní a obvykle neúspěšný. Ani společnost mu nijak nepomáhá, neboť odmítá přijmout opatření na ochranu před kulinářskými svody. A život mu do cesty klade samé překážky – cukrárny, restaurace, výkladní skříně, jídelní lístky, dovolené a rodinné oslavy. Chcete vědět, jak hubnout a nezblbnout? Pobaví vás nová kniha české spisovatelky a advokátky Daniely Kovářové, autorky bestselerů Jak se žije padesátkám a Jak chovat muže. S tématem snižování váhy se vyrovnává po svém – ironicky a s nadhledem.... celý text

Pavlina50
07.04.2022 2 z 5

Kniha, jejíž výsledkem je vlastně jediná rada – hubnout smysl nemá. Protože právě to se knihou snaží autorka odlehčenou formou sdělit.
Takže, kdo chce opravdu zhubnout, rozhodně ať tuto knihu nečte. Naopak, kdo hledá alibi, proč nehubnout, pro něho je jako stvořená.

bigbabe
02.11.2020 3 z 5

Bez ohledu na komentáře níže, já jsem se zasmála a to je důležité.

Easenka
28.01.2020 3 z 5

Odpočinková kniha napsána zábavnou formou pro lidi co někdy drželi nebo drží dietu. Kniha nepopisuje návody hubnutí nýbrž chce čtenáře spíše pobavit.

nilp
18.01.2020 odpad!

Rádoby vtipná knížka o hubnutí, která mi přišla jako zoufalé lamentování autorky, že nemůže zhubnout všelijakými dietami a odříkáním. Jen doufám, že si z toho někdo neodnese návod na hubnutí...

Mates84
29.12.2019 3 z 5

Dostala jsem k vanocum(nevim teda co tim chtel jezisek rici :)) ) Klasicka kniha o hubnuti s vtipnymi prvky.

HaHa11
25.11.2019 1 z 5

Autorku je nutno ocenit - napsat/sestavit více než 200 stran o problematice (ne)hubnutí - to chce pořádnou dávku odvahy a vytrvalosti! Jenom kdyby text nebyl tak urputně křečovitě vtipný ...... Úplně paní spisovatelku vidím, jak na čtenářky pomrkává a blahosklonně říká: "Holky, nejste v tom samy!"