Jak vzniká ne-moc aneb Pravdivost srdce: Každá ne-moc má původ jinde, než si myslíš https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356127/bmid_jak-vznika-ne-moc-aneb-pravdivost-s-lpK-356127.jpg 3 5 1

Uznávaný terapeut, lektor a spisovatel Michal Brozman vás zve prostřednictvím knihy k zodpovězení otázek, které palčivě trápí lidstvo. Třetí kniha, která následuje dva předchozí autorovy bestsellery vás zavede do hlubokých úvah, kam směřuje lidská společnost a z ní vznikající duševní a fyzické ne-moci lidských životů. Naleznete zde mnoho odpovědí na vaše vnitřní trápení a na konci knihy se vám vykouzlí úsměv na tváři. Kniha vás donutí dotknout se vašeho srdce a užít si své vlastni přítomnosti.... celý text

Gweny
26.11.2019 5 z 5

Rozsahem kniha zase tak velká není. Co se hloubky zpracovávaných témat týká, jde spíše po povrchu. Ale ani jedna z věcí ji neubírá na kvalitě a atraktivitě. Není pro ty z vás, kteří se zajímáte o problematiku psychosomatiky, o čakry nebo o živly. Vám asi nic moc nového kniha nepřinese. Tedy krom své první půlky, která obsahuje nespočet různých myšlenek k zamyšlení a že to zamyšlení může být mnohdy i poměrně hluboké.
Já jsem si při čtení knihy prožila svůj ohromný AHA efekt právě v té části, kde Michal rozebírá, jakými nemocemi se projevuje naše tělo v závislosti na tom, co v životě zrovna prožíváme. Zase jsem si dala jak se tak říká, jedna a jedna dohromady.
Jediné, co mi ale na knize opravdu vadilo, bylo množství překlepů a chvílemi ne úplně smysluplný slovosled.
I kdybych si z knihy nic víc odnést neměla, už jen tenhle pocit, že jsem dokázala zpětně pochopit své tělo, za to rozhodně stojí.
Děkuji, Michale!

Michal Brozman
česká, 1978
2019  72%Každý jsme princezna Diana - Skutečné příběhy nemocí z data narození
2015  29%Jak se zbavit svého Ega
2016  0%50 vzkazů ženám
2017  60%Jak vzniká ne-moc aneb Pravdivost srdce: Každá ne-moc má původ jinde, než si myslíš
2018  33%Něžná svítání

Kniha Jak vzniká ne-moc aneb Pravdivost srdce: Každá ne-moc má původ jinde, než si myslíš je v