Jak to žije v knihkupectví

Jak to žije v knihkupectví https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335901/bmid_jak-to-zije-v-knihkupectvi-7Ua-335901.jpg 5 4 1

Leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky. Zjisti, jak to žije v knihkupectví, a procvič si svou jemnou motoriku.Knížky koupací i houpací. Podívej, jak se stránky obrací! Zařiď, aby knihkupectví otevřelo! Obrať čtenářům stránky v knížce! Změň dětem ilustrace pohádek! Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si dítě při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku - může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a můžete si o nich společně povídat! Tak honem, v knihkupectví je plno zajímavých věcí!... celý text

Literatura naučná , O literatuře , Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

Busy bookshop , 2016

hrdlickova_61
09.01.2023 5 z 5

Knížek tohoto typu je spousta a jsou dětmi i rodiči právem oblíbené. Tahle má ještě tu další přednost, že je celá o tom, co máme my všichni z DK tak rádi: o knížkách.

Posuvné a otočné prvky jsou volené tak, aby se daly snadno uchránit před poničením. A tak se dají výjevy z knihkupectví prohlížet donekonečna a pořád tam něco nového objevovat. Nebo si můžou čtenáři představit, že se děj odehrává v knihovně, protože zrovna v tomhle obchodě mají ve zvyku s knížkami i jen tak sedět a prohlížet je. Nebo je tam pán, který dětem předčítá. Zkrátka - hotový knižní ráj : o)

knihkupectví pohyblivé prvky

Marion Billet
francouzská, 1982
2017  100%Hlasy ptáků
2016  100%Jak to žije v knihkupectví
2017  100%Zvuky džungle
2018  100%Hraju si na obchod!
2020  92%Na horách

Kniha Jak to žije v knihkupectví je v