Jak to, že vidím? - První otázky a odpovědi

Jak to, že vidím? - První otázky a odpovědi https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368749/mid_jak-to-ze-vidim-mUX-368749.png 5 5 1

Umíš vyjmenovat všechny lidské smysly? Víš, jak je možné, že cítíme vůni květin nebo že vidíme barevného ptáčka? Čím cítíme chuť jídla a jak posloucháme písničky? Nejen my, ale i zvířátka vnímají svět svými smysly. Víš, že krtek má výborný čich, ale hrozně špatný zrak? Dozvíš se také, jak se domlouvají lidé, kteří nic neslyší. Na tyto a spoustu dalších otázek o lidských smyslech najdeš odpovědi v této krásné knížce z řady oblíbených ilustrovaných encyklopedií s odklápěcími okénky.... celý text

Literatura naučná , Encyklopedie , Pro nejmenší

Vydáno: , Svojtka & Co

How do I see?

Briv
Briv
21.01.2023 5 z 5

* Myslela jsem si, že knížka bude taková ta úplně pro nejmenší děti a byla jsem velmi příjemně překvapená, že i našeho tříletého kluka zaujala. Není jen o zraku, v knížce jsou zmíněny všechny naše smysly.
Hned první večer ji synek velmi poctivě v posteli studoval a v docela pokročilou hodinu si chtěl zkusit, jaké to je, jen s jedním okem proti sobě mířit tužkami - jestli se trefí a taky se zavřenýma očima zkoušel stát na jedné noze. Četli jsme si ji hodněkrát a hodně si o tom povídali. Ráda se podívám i na další knížky z této edice.