Jak to mělo být

Jak to mělo být https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486506/bmid_jak-to-melo-byt-LG0-486506.jpg 3 21 6

V malé farmářské komunitě v Masonu v Kansasu jsou Vera a Kelly Extonovy známé svými velkými ambicemi. Vera je aktivistka, která se chce připojit ke svému příteli v Mírových sborech. Nyní se ale stará o svou ovdovělou matku a mladší sestru, dokud se Kelly nepostaví na vlastní nohy. Kelly pracuje u místního veterináře a má v plánu provdat se za svou dětskou lásku... hned jak se její přítel vyjádří a požádá ji o ruku. Ani jedna ze sester není úplně nadšená z cesty, po níž kráčejí. Ale píše se rok 1972 a časy se mění. Zatímco každá z nich zvažuje své možnosti, ledacos je jinak. Udělají, co je správné pro ně, nebo co po nich chtějí ostatní? Pokud v sobě najdou odvahu následovat svá srdce, jejich životy se změní k lepšímu a následky toho pocítí i příští generace. Obě poznají, jak je důležité být upřímný sám k sobě. Jude Deveraux přináší inspirativní novou ságu o dvou cílevědomých ženách, které touží vydat se vlastní cestou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Meant To Be , 2021

Bublikova86
Bublikova86
11.02.2024 5 z 5

Spisovatelku Jude Deveraux mám ráda přečetla jsem od ní spoustu knih. Tato kniha byla zajímavá a velice dobře se mi četla. Přečetla jsem ji během chvíle. Jsou v ní zakomponovány čtyři příběhy, které na sebe krásně navazují. Kdo si chce odpočinout vřele doporučuji.

raty
raty
25.07.2022 4 z 5

Já nebudu v hodnocení tak přísná jako komentáře pode mnou. Knihu jsem si vybrala jako oddechovku do horkého počasí a přesně to jsem dostala. Autorka, jejíž knížky mě těší již mnoho let, tentokrát zkusila něco jiného. Rodinnou ságu z malého městečka v Kansasu. Příběh není tak "červený", jak je u ní zvykem. Čtení o splněných i nesplněných snech dvou sester a prostředcích k jejich dosažení mě moc bavilo.

Artep071
Artep071
02.07.2022 2 z 5

Miluju Deveraux ... vše co vydala u nás jsem zhltla, zde jsem se, ale trápila. Nebavil mě příběh Very a nebavilo mě ani pokračování .. nechci spoilerovat proto se tady nebudu blíž rozepisovat, jen si tu ukládám svůj dojem z knížky a ne .. nebavilo , nenadchlo a hrdinové mě nijak nechytli.

vlastus52
vlastus52
30.06.2022 3 z 5

Knihy od Jude jsem měla vždycky moc ráda, ale touhle jsem se z počátku nemohla prokousat. Asi 70-80 stran o ničem, pak se to zlepšilo.

Atara16
Atara16
04.06.2022 1 z 5

Pro mě od první do předposlední kapitoly je kniha "slataninou" se spoustou jmen,kterými jsem se proukousavala aniž bych pochopila kdo je kdo.
Poslední kapitola vysvětlila důležitost jít si za svým.

saez
saez
25.04.2022 3 z 5

Na můj vkus překombinované. Už delší dobu pozoruji, že má výkon Deveraux sestupnou tendenci. Na oddech to není špatné, jen už to není co to bývalo.

Jude Gilliam White
americká, 1947
2013  80%Černý lev
2008  86%Rytíř ve zlaté zbroji
2009  81%Levandulové ráno
1998  78%Dědička
1999  78%Síla lásky

Kniha Jak to mělo být je v