Jak to bylo poprvé

Jak to bylo poprvé https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62975/mid_jak-to-bylo-poprve-QgM-62975.jpg 4 102 8

Jak to bylo poprvé, to je lákavý námět pro oblíbené autorky. Každá po svém pozoruje život a vypravuje, co vše se na jeho prahu přihodí. Příběhy povzbudivé i smutné, ale zármutek netrvá nikdy příliš dlouho. Však to znáte, někdo zklame, ale pak se objeví ten pravý, na zklamání je rychle zapomenuto, jak už to v životě chodí. I o tom vás přesvědčí první lásky v šesti podobách...... celý text

FejKýý
FejKýý
12.11.2019 5 z 5

Je to dlouhá doba co jsem ji četla ale pamatuji si jak jsem ji dlouho sháněla a pak ji přečetla hned a byla dobrá. :D

LeeLoo32
LeeLoo32
26.10.2018 5 z 5

Jednoduché rychlé čtení na jeden večer :) Anděle noci můžu číst pořád dokola! :)

JointlieKat94
JointlieKat94
22.09.2018 4 z 5

Kniha je velice povedená. Četla se skoro sama. :) povídky se mi vcelku líbily, to ano.. nejvíc asi Andělé noci, jo, určitě. Občas mi něco připomnělo i mně samotnou. :) nějaké jsou i smutné, ale tak o tom to je, to je to "poprvé".

AkiB
AkiB
25.07.2016 4 z 5

Bezva knížka :-) Nejvíc mě dostal Princ od J. Mlčochové :-D

Always a reader
Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Super knížka! Miluju všechny ty příběhy. Některé jsou poučné, některé romantické a jiné zase smutné. Ale všechny mají jedno společné.. to je ono ,,poprvé".

kamila1926
kamila1926
12.08.2014 5 z 5

Moc se mi líbila!

vaili
vaili
27.05.2014 4 z 5

Tak mně se kniha líbila obzvlášť povídka Andělé noci, ta mě opravdu pobavila :))

mony-c
mony-c
03.04.2012 5 z 5

Toto byla první knížka, ve které jsem si opravdu libovala. Také jsem zde poznala úžasnou spisovatelku Lenku Lanczovou, jejíž knihy jsou opravdu úžasně čtivé. Od knihy "Jak to bylo poprvé" jsem nebyla schopna odtrhnout zrak a mysl. Určitě doporučuji přečíst ;)