Jak stárnout pomalu

Vliv zdravé výživy na zpomalení přirozeného procesu stárnutí. Po shrnutí dosavadních vědeckých názorů na to, proč lidé stárnou, se autor pokouší místy vtipně, místy příliš odborně poučit čtenáře, proč se mají stravovat právě tak, jak v textu doporučuje. Závěr knihy tvoří úvod do teorie stravy podle krevních skupin a několik receptů, z nichž některé svým složením nepůsobí příliš zdravě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31594/jak-starnout-pomalu-31594.jpg 51
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, EB nakladatelství

Jack Bauer
25.09.2016

Super kniha o výživných produktech s popisem jejich účinků, kterých je tolik, že jsem to napoprvé nepobral, knihu si časem musím přečíst znovu. Výborná závěrečná vtipná kapitola o sexu, sex je náš, dělá dobře mě i tobě... a recepty. Dosud jedna z nejlepších Fořtových knih co jsem četl. Neomílá stále dokola jedno a to samé jak u některých podobně zaměřených knih zahraničních autorů. Hodně propaguje produkty společnosti Neways, což ale není na škodu.

Petr Fořt

Petr Fořt