Jak šli zajíci do školy

Kniha Jak šli zajíci do školy, s podtitulem Veselé pohádky se zvířátky, je soubor krátkých pohádek určený malým dětem. Těm, co ještě číst nedovedou, ale i pro ty, co procvičují první čtení. Děj jednotlivých příběhů se odehrává v přírodě, vystupují tu lesní zvířátka. Některé příběhy jsou k pousmání, jiné zase vypovídají o situacích, které mohou nastat v reálném lidském světě. Čtenář zachraňuje s broučkem jeho domeček, směje se spolu se zvířátky, diví se, když ráno nevstává sluníčko a soucítí se zajíčkem, který dostal doma vyhubováno od maminky. Na konci každé pohádky jsou jednoduché úkoly pro pozorné posluchače/čtenáře....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327266/jak-sli-zajici-do-skoly-osG-327266.jpg 4.59
Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno:, Panda

Kniha Jak šli zajíci do školy

ZUZA20118
předevčírem

Moc pěkně ilustrovaná knížka,kde jsou také úlohy k textům.Je to výborné hlavně pro začínající čtenáře.

evasamankova
13.01.2018

Hezké příběhy s kouzelnými ilustracemi. Pro malé posluchače či k prvnímu čtení pro začínající čtenáře ideální kniha.

Pechule
13.06.2017

Hodně povedená kniha pro malé čtenáře s milými příběhy. Úkoly k přečtenému textu jsou také fajn. Jediná výtka - v textu pro děti by neměli být překlepy a zde se jeden nachází hned po prvním příběhu v otázce, škoda.

Pentlička
04.01.2017

Hodnotím z pohledu mých dětí, proto kniha dostává plný počet. Vydržel u ní i dvouletý syn, který jindy od čtení odbíhá. Líbí se mi, že díky otázkám a úkolům mám od dětí zpětnou vazbu.

Kubula a Kuba Kubikula
Kubula a Kuba Kubikula