Jak si správně přát

Jak si správně přát https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45881/bmid_jak-si-spravne-prat-8gr-45881.jpg 4 582 119

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje - partnera, auto, bydlení - kdo by to nechtěl! Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že může každý získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, které se v Německu prodalo během dvou let na 100 000 kusů, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

Erfolgreich wünschen , 2005

Lili
06.06.2021 5 z 5

Někdy stačí změnit úhel pohledu nebo prostě jen otevřít oči.
A začnou se dít zázraky.

frantisek0724
22.02.2021 3 z 5

Nic z čeho bych se posadil na zadek. Pěkně, srozumitelně napsáno, nicméně autorovi myšlenky jsou všeobecně známé. S knihami tohoto žánru se v poslední dekádě roztrhl pytel. Tato je za mě lepší průměr.

AnetaD.
03.02.2021

Milý návod.. pro “neskeptiky” :)))

baacinka
14.01.2021 2 z 5

Váhala jsem, zda 2 nebo 3 hvězdičky, ale 3 by asi byly moc, i když ta kniha za čtení stojí, tak to asi budu měnit dle nálady. Ta knížka je totiž na jednu až směšná, na druhou geniální. Vysvětlím: autor totiž vzal základní principy, jak být v životě šťastný. Principy, které jsou známé už několik tisíc let všem významným duchovním tradicím a poslední dobou potvrzené teoriemi pozitivní psychologie, kognitivně behaviorální terapie i psychologie přijetí a odevzdání. Zkrátka rady, které byste se doslechli v každém lepším kostele nebo budhistickém chrámě nebo u psychoterapeuta. Ale na tom se nedá zbohatnout tak snadno, jako když to zabalíte do módních ezoterických žvástů o Univerzu a energiích apod. Na druhou stranu jsem zatím nenarazila na tak zhuštěné základní autoterapeutické principy v jedné malinké knížce, které pomohou podle mě úplně každému. Takže když si odmyslíte ten ezoterický kabát, tak je to vlastně užitečné čtení. Leč, ten kabát tam je a proto dvě hvězdičky, i když tu knížku vlastně můžu docela doporučit.

Barbanka
03.01.2021 5 z 5

Úžasná kniha, poslouchala jsem jako audio a po celou dobu mě zaplavoval pocit pozitivní energie. Doporučuji každému kdo chce změnit své vnímání a vlastně i celý svůj život

salamandrina
29.12.2020 4 z 5

Princip mě přes to všechno ezo baví.

LivieBorova
23.11.2020 5 z 5

Možn jsem se v téhle knize nedozvědla nic nového, ale pomohla mi utřídit si myšlenky, a to se taky počítá.

Tessia
11.11.2020 2 z 5

Souhlasím s tím že člověk v sobě může mít zakořenění sebedestruktivní vnitřní programy. Souhlasím s tím, že tyto programy ovlivňují vnímání našeho okolí i nás samotných. To jsou nicméně myšlenky vycházející z psychologie. Tato kniha vám už ale neřekne, jak tyto programy rozpoznat a jak je nahradit jinými. Místo toho se opírá o vesmírnou továrnu přání, komunikaci s Universem a energii myšlení... a to není nic pro mě.

osman111
16.09.2020 3 z 5

Chtěla jsem zjistit, co na tomto žánru všichni mají. Myslela jsem si, že to bude blábol, ale ono to bylo moc fajn! Krásně napsaná kniha, že máte pocit, že s autorem sedíte na kávě a on vám povídá. Velmi pozitivně laděná, milá.

Niu
12.08.2020 5 z 5

Mně se knížečka neskutečně líbila. Tak málo stran a tolik informací. Jen kdybych to tak měla na paměti v těch vypjatých situacích. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou a pomohla mi otevřít oči zase o něco víc :o)

Re-reading: 26.7.2023

Gordonlord
21.07.2020 1 z 5

Andělé, zázraky, universum, bůh... na tyhle kraviny pro pomatence mám silnou alergii.

Je to hodně nešťastným, pohádkově labilním způsobem podaný a filtrorvaný derivát psychologie budování sebedůvěry a pozitivního přístupu. Což jsou vcelku osvědčené a fungující postupy, které ale v této knize autor ořezal o sílu a opentlil fanaticky vypatlanými nesmysly.

Za tu funkčnost podstaty sdělení dávám alespoň jednu hvězdu.

Jeár13
25.04.2020 4 z 5

Tuhle knihu čtu když je mi mizerně, na rozdíl od jiných čtenářů jí vnímám asi trochu jinak. K duchovnu se vracím, když se mi něco nedaří v životě, trochu se v ní probabrám, s vnitřním já si proberu a zamyslím se nad minulostí, podstatou,.. spíš než jako duchovní jí beru jako psychologickou. Nakonec jí vždycky odložím s tím, že si stejně svoje štěstí člověk musí zasloužit sám a čtením nic nedokáže. Takže prakticky kniha splní svůj účel, ovšem jinak než bylo knihou zamýšleno. Párkrát jsem jí rozečetla, ale nikdy jsem jí nedočetla.

YA-girl
24.04.2020 5 z 5

Dokonalá knížečka, která s lehkostí popisuje fascinující možnosti lidské mysli a to, jak jednoduché to je - něco si přát a pak prostě jen sledovat, jak to přichází do našeho života... Z knihy dýchá neskutečný optimismus, snadnost, lehkost, pozitivita... fakt, že náš život je fascinující, nádherný, dokonalý, zázračný... ("spoiler": toto ohodnocení lze napsat ke každé druhé knize od autora... ale tahle byla pro mě první a nikdy nezapomenu, jak mocně na mě zapůsobila!)

Magrata15
20.04.2020 5 z 5

Další z motivačních knih, jak si zlepšit život.
Pěkně a srozumitelně napsané.

Tebby
18.02.2020 4 z 5

Některé myšlenky v knize mi přišly přehnané. Jiné byly ale velmi poučné. Kniha se mi celkově velmi líbila a rozhodně si ji přečtu znovu, abych si myšlenky mohla vypsat. Navíc díky jedné z rad knihy najdu vždy parkovací místo snadno.

Reniee
09.02.2020 3 z 5

Kniha o tzv. tajemství života či zákonitosti přitažlivosti. Zajímavé, poučné a určitě se o toto téma budu zajímat dál.

Nikol117
23.01.2020 5 z 5

Asi zatim nejlepsi motivacni kniha, kterou jsem kdy precetla. Vse je srozumitelne popsano a v prubehu cteni jsem si uvedomila spoustu malych chyb, ktere jsem delala pri pokusu plnit si ma prani. Svym zpusobem mi tato kniha otevrela oci.

Marfulka007
07.01.2020 4 z 5

Malá knížka s velkou pravdou. Plná pozitivní energie, které je občas opravdu třeba.

IvusP
04.01.2020 5 z 5

Knížku bych zařadila do sekce "dobře nakopávací" :-) Čte se sama, a umocňuje naději na plnění snů.. Měl by mít v knihovně asi každý, a když přijde těžší, nebo skeptičtější období - automaticky přečíst.

Lucckah
03.01.2020 5 z 5

Je to kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Moc se mi líbila, je hodně zajímavá, člověka pozitivně naladí a určitě donutí přání si vyzkoušet :) Doporučuji přečíst.