Jak si nahrabat jako pornohvězda

Jak si nahrabat jako pornohvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7789/bmid_jak-si-nahrabat-jako-pornohvezda-Roo-7789.jpg 3 28 4

Chcete větší dům? Lepší práci? Nemít dluhy? Dostat venerickou chorobu? Tohle je vaše velká šance. Nepotřebujete nic vědět ani umět. Prostě se jen držte pokynů obsažených v této neocenitelné příručce, která vás dovede k vykořisťování pasáky, udělá z vás společenského vyvrhele a přinutí vás nechat se osahávat oslizlými starci, kteří páchnou jako halda hnijících jablek. Dá se číst i bez vzdělání! Proč si to nedopřát?! Zaručeně opozdí váš citový rozvoj!... celý text

Literatura světová , Humor , Komiksy

Vydáno: , BB art

How to Make Money Like a Porn Star , 2006

hippiesak
04.06.2018 3 z 5

Celkem nudný komix, tak 50:50. Erotiku tam nehledejte :)

Kapis
18.11.2015 4 z 5

Čekal jsem více, ale nejsem zklamán, jak by se dalo čekat, kdybych se bezhlavě řídil první vlnou komentů k tomuto komiksu na comicsdb.cz. Ono vše podstatné této knížky je vlastně řečeno v úvodu a zbytek hlavního sdělení člověka, pohybujícího se v zákulisí špičkového mainstreamového porna, je někde v té škarpě mezi panely či řádky v bublinách. Samotné "špičky příběhu" se sultánem a vypečenou rodinkou jsou klišoidní až trapné, o uvěřitelném happy endu ani nemluvě - to podstatné je sdělení jak to s "hvězdami" této branže chodí. Že si holky sice trochu žijí v peřince, ale že si filmování nijak neužívají mi bylo jasné i před přečtením, zde mi to bylo naservírováno sice zevšeobecněně a ne tak detailně jak bych potřeboval, ale dalo se to. Ono se stačí podívat na net a je hned jasné, že nijak než s kusem hadru se s těmi ženskými nezachází. Ale jak Strauss přesně píše, vybraly si to samy a z té pasti se už nemohou dostat. Nějaké body přidávám za změny stylu, manga stájl kousek výborný a taky se mi hodně líbil "scénař" filmu z té planety, to bylo fakt vyvedené. Jinak kresba podprůměrná, reklamy a vsuvky mezi díly mě vůbec nebavily, i když se snažily působit tendenčně v rámci děje, nechyběl jim nápad, mě docela nudily. Na druhou stranu, klobouk dolů za práci se všemi těmi titulky, zkomolenými názvy skutečných pornofilmů, přebaly videokazet atd., to se vyvedlo a ne nadarmo vyhrál Richard Podaný cenu Muriel 2009 za překlad. Celkově tedy to není pro mně propadák, v broži o kilo levněji by to bylo opravdu příhodnější, i když mám pocit, že jsem to kupoval ve slevněnkách za kilo, takže mi to je vlastně fuck.

Honzeecheck
05.05.2014 4 z 5

Hodně zlá sranda, až by člověku bylo těch lidí líto... jako předkrm k životopisu Jenny Jameson slušný, teď už zbejvá jen čekat

Flipper
04.01.2014 4 z 5

Bojovať satirou proti neduhom spoločnosti (hlavne v oblasti pornopriemyslu) by ani nebolo od veci, no potenciál knihy je možno zabitý tým, že sa nedá identifikovať zo žiadnou postavou + každá je svojim spôsobom odporná. Ako jednorázova oddychovka však újde.

komiksy

Kniha Jak si nahrabat jako pornohvězda je v