Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci

Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155611/bmid_jak-sebejiste-mluvit-s-kymkoli-v-ka-o8i-155611.jpg 3 7 3

Většina z nás se v některých situacích cítí trochu nejistě – ať už jde o to vejít do místnosti plné cizích lidí, jít na večírek, mluvit před publikem, zúčastnit se nějaké společenské akce nebo prostě jen mluvit s někým mezi čtyřma očima. Tato kniha je určena každému, kdo by rád zjistil, jak může vstoupit do určité situace, s jakýmkoli množstvím či typem lidí, a cítit se v ní sebejistě. Na těchto stránkách objevíte: strategie jak přistupovat k různým situacím tak, abyste se vždy cítili klidní a měli nad vším kontrolu; nápady jak začínat rozhovory a rady jak udržet plynulost konverzace; jak rychle a snadno vybudovat vztah s kýmkoli, koho potkáte; pomoc v poznávání překážek na cestě k sebedůvěře – a techniky pro jejich překonání. Naučíte se s klidem překonat rozpačitost, zkrotit nervy a zvládnout obávané trapné chvíle.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada

How You Can Talk to Anyone in Every Situation , 2010

Analady
08.02.2018 2 z 5

Tato kniha mě nijak nenadchla. Očekávala jsem od ní více rad do běžného života, kdy člověk musí řešit náročnější situace s nepříjemnými lidmi, ale kniha je zaměřena spíše na svět businessu. Měla občasná světlá místa, zajímavé postřehy, ale pro mě jich bylo bohužel dost málo.

bakjo95
20.04.2016 3 z 5

Chvílema nuda, chvílema to šlo a místama i velmi dobrý rady, ale nějak závratně bych to nedoporučoval. Hodně omáčky kolem a někdy témata nesouvisející se sebejistou komunikací. 50%

radekk33
07.11.2015 5 z 5

Kniha je velice zajímavá, dobře se čte. Kombinují se v ní veškeré známe taktiky, jak být úspěšný a sebevědomý. Oproti jiným obdobným dílům má spád a je psána poměrně jednoduše stravitelnou a dobře srozumitelnou formou, což jí ovšem neubírá na odbornosti. Jedná se o opravdovou příručku komunikace, která se dá částečně využít v praxi. Z textu je patrno, že se jedná o dílo z VB - vše je skvělé a úžasné, takové to keep smiling:).

sebedůvěra, sebevědomí introvert

Autoři knihy

Tim Fearon
americká
Emma Sargent
americká

Kniha Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci je v