Jak se zbavit dluhů - Místo dluhů získejte dobrý kredit

Jak se zbavit dluhů - Místo dluhů získejte dobrý kredit https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99477/jak-se-zbavit-dluhu-misto-dluhu-ziskejte-dobry-kredit-99477.jpg 4 2 2

Díky této knize se dozvíte, jak: - porazit věřitele jejich vlastními zbraněmi - pracovat s úvěrovou zprávou - zvýšit svou bonitu - ovládnout psychologii dluhů - ednat s vymahači dluhů - předcházet úvěrovým podvodům - vyhrávat s dobrými dluhy - mít své peníze pod kontrolou Garretova kniha objasňuje, jak každá vaše nemovitost představuje byznys, který obsahuje všechny části investičního trojúhelníku.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod
Vydáno: , Pragma

The ABC's of getting out of debt

kamil9152
08.04.2020

Musím říct, že o problematiku dluhů už se zabívám opravdu dlouho. Tato kniha mi opravdu hodně otevřela obzory co se světa financí a hlavně půjček týče. Takže rozhodně doporučuji.

ladyba
28.07.2015 4 z 5

S touto knihou je dobré se seznámit pro pochopení absurdního finančního systému v Spojených státech, v němž platí taková pravidla, jako že když se nezadlužíte jako student, jako absolvent VŠ jste pak na půjčky nedůvěryhodný, když třeba potřřebujete hypotéku na bydlení, protože nemáte žádnou úvěrovou historii. Jinak je kniha dobrým varováním, jaké dluhy jsou dobré, jaké špatné a že příliš mnoho kreditních karet opravdu škodí vašemu zdraví.

peníze dluhy, zadluženost

2010  70%Jak se zbavit dluhů - Místo dluhů získejte dobrý kredit