Jak se stát objevitelem - Příručka pro dobrodruhy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Klub odvážných cestovatelů vítá všechny chlapce a děvčata, kteří milují vzrušující výzvy. Polární dobrodružství vyžadují důkladnou přípravu. Zdatní psi husky vás nikdy nezklamou. Nejenže vám velbloud poslouží jako pouštní dopravní prostředek, ale poskytne vám i vítaný chládek. Buďte připraveni vyrazit za svým dobrodružstvím! Mnoho cestovatelů začalo svoji výpravu plavbou po moři. Nedočkavým cestovatelům je k dispozici široká škála moderního vybavení, s nímž je možné ihned vyrazit na dobrodružnou výpravu. Obsahuje leporela, brožurky, záložky, listy a stolní hru pro dobrodruhy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101727/jak-se-stat-objevitelem-101727.jpg 4.84
Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Eastone Books
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Jak se stát objevitelem - Příručka pro dobrodruhy

Přidat komentář
knihomolka27
23. března

Už je to dlouho co jsem knížku dostala, a ještě dýl co nespadám do kategorie pro ty co je určená. Ale ráda se k ní vracím , samozřejmě je tam zpousta věcí , která by vám k přežití v divočině asi dvakrát moc nepomohla. Ale je to dobrý rozjezd když se zajímáte o tohle téma. Navnadí vás to přečíst si různé deníky cestovatelů, příběhy jejich cest a tak podobně. Takže ted se chystám asi na milion od Marca, a doufám, že mě nezklame.

bubáček-B
09.07.2013

Byla hodně dobrodružná, poznal jsem plno nových věcí, pro kluka jako jsem já ( 8 let) je vynikající !!!


WEIL
28.12.2011

Lze i v dnešních časech něco nového objevovat? co se týče člověka samotného, tak třeba já něco objevuji každý den, ale taky ztrácím. Tak mi to připadá.
Ale objevit nový kontinent, či zapomenutý ráj na zemi, to se už dá asi jen ve fantaziích pisatelů dobrodružných knih, v reálném životě sotva.

Doporučujeme

Poušť v plamenech
Poušť v plamenech
Zlý začátek
Zlý začátek
Babička drsňačka
Babička drsňačka
Syn lovce medvědů
Syn lovce medvědů