Jak se stát objevitelem - Příručka pro dobrodruhy

Klub odvážných cestovatelů vítá všechny chlapce a děvčata, kteří milují vzrušující výzvy. Polární dobrodružství vyžadují důkladnou přípravu. Zdatní psi husky vás nikdy nezklamou. Nejenže vám velbloud poslouží jako pouštní dopravní prostředek, ale poskytne vám i vítaný chládek. Buďte připraveni vyrazit za svým dobrodružstvím! Mnoho cestovatelů začalo svoji výpravu plavbou po moři. Nedočkavým cestovatelům je k dispozici široká škála moderního vybavení, s nímž je možné ihned vyrazit na dobrodružnou výpravu. Obsahuje leporela, brožurky, záložky, listy a stolní hru pro dobrodruhy!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101727/jak-se-stat-objevitelem-101727.jpg 52
Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Eastone Books

Kniha Jak se stát objevitelem - Příručka pro dobrodruhy

bubáček-B
09.07.2013

Byla hodně dobrodružná, poznal jsem plno nových věcí, pro kluka jako jsem já ( 8 let) je vynikající !!!

WEIL
28.12.2011

Lze i v dnešních časech něco nového objevovat? co se týče člověka samotného, tak třeba já něco objevuji každý den, ale taky ztrácím. Tak mi to připadá.
Ale objevit nový kontinent, či zapomenutý ráj na zemi, to se už dá asi jen ve fantaziích pisatelů dobrodružných knih, v reálném životě sotva.