Jak se modlí čarodějky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lidé se odnepaměti pokoušejí víceméně neúspěšně pochopit mnoho věcí. Používají k tomu různé metody. Nejčastěji matematiku a složitou výpočetní techniku. Člověk je schopen létat do vesmíru, stavět atomové elektrárny, předpovídat počasí pomocí meteorologických družic, používat nanotechnologii, rentgen, gama nůž a celou škálu moderních metod k ozdravení organismu i ovládání přírody. Jedno mu ale paradoxně uniká – je to JEHO VLASTNÍ VNITŘNÍ SVĚT, DUCHOVNÍ SÍLA A MOŽNOSTI. Pokusím se vás touto knihou nejen pobavit, ale i zastavit, abyste měli možnost prohlédnout si svůj vnitřní svět a jeho zákoutí, uvědomit si sílu vlastního podvědomí, sílu myšlenky i vyřčeného slova. Magie je totiž skutečnější, než si myslíte. Je všude kolem nás. Už sám život a jeho vznik na všech rovinách je kouzlem ze všech nejkrásnějším. Pojďme společně termín „magie“ dát tam, kam skutečně patří. Vrátit jej člověku. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48215/jak-se-modli-carodejky-48215.jpg 4.714
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jak se modlí čarodějky

Přidat komentář
Turiel11
01.03.2019

Knihou jsem nadšená! Je pochopitelná, srozumitelná, zajímavá svým obsahem, úžasně se čte a nejednou jsem se u ní upřímně od srdce zasmála. Vřele doporučuji. :-)

RenataP
14.07.2016

Jedna z nejhezčích knih, ke kterým se vracím v době, kdy chci pohladit po duši, kdy si počíst, že všechno jde zvládnout. Jako bych s autorkou seděla na kávě a ona mluvila, mluvila - mi z duše i do duše.