Jak se Martínek ztratil

Jak se Martínek ztratil https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155718/bmid_jak-se-martinek-ztratil-jey-155718.jpg 5 26 8

PetraBery
21.03.2021 5 z 5

Krásné příběhy malého kloučka Martínka pro ty nejmenší. Syna Martínkovy příhody moc baví a ilustrace tuto milou knihu hezky doplňují.

Kontryhelka
26.01.2021 5 z 5

Knihy pana Petišky pro mně vždycky měly neobyčejné kouzlo. Mám je v knihovně dodnes a ráda jsem z nich synovi četla před spaním.

verense
07.06.2020 5 z 5

Moc hezká knížka, četla jsem svému čtyřleťákovi a bylo vidět, jak ho každá Martínkova příhoda zajímá a napjatě poslouchal. Pro mne je Eduard Petiška jedním z top autorů dětské literatury, jeho knížky jsou takové laskavé...

m.zirhut
17.02.2020 5 z 5

Jedna z nejhezčích knížek pro nejmenší, kterou jsem dětem před spaním četl. Krásně srozumitelné a poutavé příběhy už pro čtyřleté (možná i tříleté) děti. Ale se zaujetím čtení poslouchala i skoro devítiletá dcera.

harena
02.05.2019 5 z 5

Moje děti Martínka milovaly a já jsem ho měla také moc ráda. Na napínavou kapitolu, kde se Martínek bojí projít kolem kamenného psa, si stále s úsměvem vzpomínám. Vlídné a milé vyprávění pro děti s krásnými ilustracemi od Zdeňka Milera.

tiki
27.12.2018 4 z 5

Krásné příběhy, četli mi ji jako dítěti, dneska ten rodinný poklad vlastním já, čtu z něj dětem a mám o ten víc jak půl století starý výtisk strach, začíná se podezřele rozpadat. Vůbec nechápu, že se kniha nedočkala nového vydání.

Emara
29.03.2018 5 z 5

Tu knížku vlastním přes padesát let, četla mi z ní babička, má svou poetiku, je poučná a krásně ilustrovaná. Stále děti baví a to je znak, že je skvělá.

Baushka
07.12.2017 5 z 5

Krásná knížka! Náš Máťa si ji k večernímu čtení oblíbil. Hezké příběhy s poučením i s mravním posláním. Psané ideálně pro děti.