Jak se líbá kluk

Jak se líbá kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124782/bmid_jak-se-liba-kluk-xpr-124782.jpg 4 9 4

Naomi Petersová se nečekaně přihlásí do konkurzu na hlavní roli ve školním představení Kráska a Zvíře - a získá ji! Během divadelních zkoušek pozná mnoho nových zajímavých lidí, s Dylanem, představitelem Zvířete, se začne vídat i ve volném čase. Milostný příběh, který prožívají na jevišti, postupně začne ovlivňovat i jejich vzájemný vztah. Vydrží jim láska, až divadlo skončí?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Egmont (ČR)

How to Kiss a Guy , 1995

petra3242
petra3242
06.03.2024 5 z 5

Četla jsem ji prvně před víc jak dvaceti lety možná i pětadvaceti a tenkrát se mi moc líbila. Ani dnes tomu není jinak, hodnotila bych menším počtem hvězdiček, ale nechám původní hodnocení už jen za hezké vzpomínky na svoje vlastní dospívání a první lásky

Luccy78
Luccy78
26.06.2016 4 z 5

Pěkný romantický příběh první lásky dvou dospívajících. Moc příjemně se četlo, doporučuji spíše pro náctileté.

Amiran
Amiran
23.07.2014 5 z 5

ÁÁÁÁch. :D Jak já jsem se při téhle knížce rozplývala. :D Ten děj je čistě nereálný, ale stejně se mi líbila ta představa. :)

Es.
Es.
27.07.2012

Nejdřív jsem si myslela, že to bude nějaká blbost podle toho názvu, ale když jsem to začala číst, zalíbilo se mi to :-) Ne že bych byla úplný romantik, ale tenhle děj byl skvělý, nadchlo mě to :-)

Autorovy knížky

1996  84%Jak se líbá kluk

Kniha Jak se líbá kluk je v