Jak se do lesa volá ....

Jak se do lesa volá .... https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147664/mid_jak-se-do-lesa-vola-NXY-147664.png 5 14 2

Knížka o akcích a reakcích. Kniha zahrnuje fejetony od 70. let až do součastnosti (do 90. let) a v plném rozsahu uvádí jen ty, které nebyly vydány knižně. Soubor úryvků ze čtenářských dopisů, které chodily jako ohlasy na fejetony R. Křesťana a kreslené vtipy V. Renčína.

Ondra16
10.11.2020 5 z 5

Skvělé zachycení ducha doby posledních let před revolucí a několika následujících roků změn a nového řádu. Oboje jsou to vlastně krásné doby, které se už nikdy nevrátí nejenom proto, že si nevystřihujeme z časopisů a nepíšeme si dopisy.

qwill
25.01.2016 5 z 5

Renčínův kreslený vtip s tímto textem: Budu tě muset, Marie, na pár dnů zavřít do sklepa, protože Vánoce jsou svátky míru a dobré pohody.
Ohlas čtenářky: Můj muž mi vaše kresby vylepuje dokonce na kuchyňskou linku. Poslední přírůstek je tahle. Ani se ho neptám, proč to dělá, on mi totiž dokáže všechno zdánlivě velmi logicky zdůvodnit. Když ho tak pozoruji, jak to šťastně pracně lepí, tak mávnu v duchu rukou a říkám si, všichni jsou stejní. Ty i ten Renčín, jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet. E.G., Žďár n. S.

Autoři knihy

Vladimír Renčín